Sprzedawca do Kakadu

Jeżeli:

zwierzęta to twoje hobby, Twoja pasja

umiesz budować dobrą atmosferę w zespole łatwo nawiązujesz kontakty i potrafisz zapewnić wysoki poziom obsługi klienta w trudnych sytuacjach umiesz przejąć inicjatywę cechuje Cię zaangażowanie, odpowiedzialność i uczciwość jesteś osobą dobrze zorganizowaną wyrażasz gotowość do pracy w systemie zmianowym, także w weekendy oraz jeżeli jesteś osobą pełną optymizmu to właśnie Ciebie szukamy – DOŁĄCZ DO NAS !

Dodatkowe wymagania:

dobra znajomość obsługi komputera

znajomość j.angielskiego (będzie dodatkowym atutem) Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

aktywną obsługę klienta

przyjęcie dostaw

dbanie o właściwą ekspozycję towaru

obsługę programu komputerowego i terminala płatniczego dbanie o porządek w sklepie

 

Oferujemy:

zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

szkolenia przygotowujące do wykonywania powierzonych zadań możliwość udziału w rozwoju sieci ciekawe wyzwania zawodowe odpowiedzialne i ambitne zadania atrakcyjny system motywacyjny uzależniony od osiąganych wyników udział w programie rabatowym E-mail z aplikacją prosimy wysyłać na adres: gliwice@kakadu.pl . CV i list motywacyjny można również dostarczyć osobiście do kierownika sklepu.

 

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr

133 poz. 883)”.