Stylowe wnętrza w Europie Centralnej 17-18.05.2014

Stylowe wnętrza w Europie Centralnej

 

17 i 18 maja zapraszamy na weekend, podczas którego wiosna będzie wkradać się do śląskich mieszkań, domów i ogrodów. Czekają m.in. bezpłatne porady udzielane przez specjalistów i doradców, którzy pomogą w odświeżeniu czy wyposażeniu mieszkania oraz domu

 

 

Przez dwa dni w Europie Centralnej przygotowano spotkania z projektantami i architektami. O poradę będzie można zapytać m.in. Iwonę Kurkowską, Barbarę Sąsiadek, czy Agnieszkę Trochę. Nie zabraknie także okazji do czerpania inspiracji. Specjalny pokaz designerskich mebli i opraw oświetleniowych w wykonaniu niezależnych artystów będzie towarzyszył akcji organizowanej w gliwickim Centrum. Nie zabraknie także warsztatów z desingu dla amatorów. Prezentacje swoich prac związanych z wnętrzami i designem przygotowali także przyszli mistrzowie dekoracji i projektowania. Podczas weekendu zniżek swoje ciekawe, często mocno zaskakujące prace, zaprezentują studenci Gliwickiej Wyższej Szkoły Przedsiębiorczości oraz Wyższej Szkoły Technicznej w Katowicach.

 

Oprócz wielu zniżek i rabatów związanych z wyposażeniem wnętrz i ogrodami będzie można zobaczyć ciekawe ekspozycje najnowszych trendów w umeblowaniu mieszkań i domu. Nie zabraknie także pomysłów dla miłośników wypoczynku na świeżym powietrzu. Jak w ciekawy sposób zaaranżować meble w przestrzeni ogrodowej? Na jaki sprzęt postawić kupując lub odświeżając swoją działkę? Na te pytanie z pewnością będzie można znaleźć odpowiedź także podczas naszej akcji.