Świąteczne przygotowania

Już szykują się pierniki, już w domu pachnie choinka… W Europie Centralnej pomożemy Ci przygotować się na nadchodzące Boże Narodzenie w bardzo dobrej cenie

W naszych salonach modowych znajdziesz wiele pomysłów na to, jak elegancko i ze zniżką przygotować się na wigilijny wieczór a także na dwa dni pełne rodzinnego świętowania. W Tesco Extra czeka wiele smakowitych inspiracji, które zaczarują spotkania przy stole. W odmienieniu Twojego wnętrza pomogą Ci w tym także nasi doradcy z salonów Castorama, Tescoma, Home&You, Jula i Jysk. W poszukiwaniu prezentów dla najmłodszych warto zajrzeć m.in. do Empiku oraz Smyk Mega Store. Masz w gronie bliskich miłośników sportu? Dobrze dobraną niespodziankę znajdziesz w Martes Sport, Sports Direct czy City Sport.

Szukacie pomysłu na aktywne święta? Przyjedźcie koniecznie do Kolejkowa albo zdecydujcie się na to, aby przełamać barierę grawitacji w House of Air. Więcej pomysłów i inspiracji na świąteczne niespodzianki znajdziesz codziennie w zakładce Promocje na naszej stronie oraz śledząc nasz profil na Facebooku.