Świętuj Mistrzostwa Świata z Europą Centralną. Zrób zakupy i ustrzel nagrodę!

Już tylko tygodnie dzielą nas od Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej. Z tej okazji Europa Centralna zaprasza do wspólnego świętowania i piłkarskiej zabawy! Od 25 maja do 2 czerwca na wszystkich gości naszego centrum handlowego czekać będzie wyjątkowa atrakcja – Knoocker, czyli interaktywna bramka celnościowa. Każdy, kto zrobi zakupy o wartości 50 zł, będzie mógł wziąć udział w zabawie i ustrzelić sobie cenne nagrody.

 

To będzie ponad tydzień piłkarskiej zabawy w Europie Centralnej. Dla fanów Mundialu, całych rodzin oraz wszystkich naszych gości przygotowaliśmy niezwykłą atrakcję! Każdy, kto pojawi się w Europie Centralnej między 25 maja a 2 czerwca będzie miał okazję połączyć zakupy z rozrywką! W naszym centrum handlowym stanie interaktywna bramka tzw. Knoocker. Atrakcja polegać będzie na trafianiu piłką w bramki oznaczone flagami krajów będących grupowymi rywalami reprezentacji Polski na Mistrzostwach Świata – za każdy celny strzał otrzymywać będziemy punkty. Więcej zdobytych punktów oznacza lepszą nagrodę. Każdego dnia do wygrania będzie ponad 240 nagród, a w sumie rozdamy ich ponad 2200! Zwyciężyć będzie można m.in. piłki, trąbki, czapki oraz flagi i szaliki
w barwach reprezentacji Polski! W zabawie udział może wziąć każdy, kto zrobi zakupy
o wartości 50 zł oraz okaże paragon w Strefie Kibica.

 

Nie ma znaczenia, w jakim wieku jesteś! Jeżeli uwielbiasz piłkę nożną, chcesz zrobić zakupy, a przy tym dobrze się bawić – od 25 maja do 2 czerwca musisz pojawić się w Europie Centralnej! Przyjedź i zostań mistrzem świata w Knoockera!