Targi Ślubne i czarujące pary z Krzysztofem Ibiszem

Jak zaplanować wesele? O czym pamiętać i jak sprawić, aby ślubna zabawa była udana? 16 lutego zapraszamy na Targi Ślubne w Europie Centralnej. Gościem specjalnym będzie Krzysztof Ibisz, który poprowadzi u nas Turniej Czarujących Par.

 

Niedziela 16 lutego to w Europie Centralnej czas targów ślubnych. Podczas nich będzie można spotkać się z różnorodnymi propozycjami na wyjątkowe spędzenie tej jednej z najważniejszych chwil w życiu. Wybór sukni ślubnej, garnituru dla Pana Młodego, czy propozycje pierwszego tańca – to tylko kilka pomysłów na spędzenie tego dnia. Od godziny 12:00 czekają także porady konsultantów i ekspertów.

W niedzielę zapraszamy również na Turniej Czarujących Par, czyli konkurs dla zakochanych prowadzony przez znanego aktora i prezentera telewizyjnego Krzysztofa Ibisza. Prowadzący zbliżającą się edycję „Tańca z gwiazdami” i dziennikarz Polsatu wcieli się w przewodnika po miłosnych zawodach i konkurencjach. Najbardziej zgrana para pojedzie na bajkową wycieczkę we dwoje. O szczegółach zgłoszeń do tej rywalizacji będziemy pisać na naszym profilu na Facebooku.

Regulamin konkursu Turniej Czarujących Par