YES

Trendy biżuteryjne – wiosna 2014

Według YES najnowsze trendy biżuteryjne zapowiadają się bardzo ciekawie. Czeka nas zabawa formą, kolorem! Wracają motywy kwiatowe, złoto, perły, a także kamienie szlachetne, w tym diament.
Tej wiosny dostaniemy zawrotu głowy, bo wzorów i kolorów dominujących jest naprawdę dużo. Jednym z ważniejszych motywów tego sezonu jest zdecydowanie gwiazda. Nowy, świeży znak. Dla jednych magiczny, astralny, dla innych nowoczesny, geometryczny. Gwiazda została wykorzystana w naszych dwóch kolekcjach: YES Pills oraz Ania Kuczyńska dla YES. Kolejnym symbolem, doskonałym i nieosiągalnym jest znak nieskończoności, który pojawił się w linii Sempre. 
Trend kwiatowy widoczny jest nie tylko na ubraniach znanych projektantów. Kwiaty pojawiają się też na biżuterii. Wiosną będziemy nosić ją w odcieniach pasteli, od mięty przez pudrowy róż, aż do wypłowiałego żółtego. Kolekcja Rosa to połączenie obu trendów.
Złoto zawsze będzie modne. Wysokie ceny sprawiły, że zaczęto wykorzystywać je w kolekcjach srebrnych, zwiększając tym samym dostępność. To wpłynęło pozytywnie na wzornictwo w złocie. Dzięki temu mamy wyszukaną i bardziej przemyślaną biżuterię, która nie jest krzykliwa. Jest delikatna, prawie niewidoczna.

Godziny otwarcia
pn-pt 10:00 - 21:00
sobota 10:00 - 21:00
niedziela 10.00 - 20.00

32 778 51 08
www.yes.pl