Twoje biuro tam gdzie Ty
Wrzesień 10, 2015

Znakiem naszych czasów jest coraz bardziej postępująca miniaturyzacja. W podręcznym bagażu zmieści się już nie tylko przenośny komputer, ale także wszystkie inne akcesoria niezbędne do pracy „w biegu”.

Zabiegani i nowocześni ludzie mają do wyboru wiele gadżetów, które pozwalają na pracę w każdym miejscu, nie tylko w zaciszu domu i w biurze. Prócz typowego laptopa do dyspozycji są wygodne tablety obsługiwane dotykowo czy też uniwersalne smartfony, które mogą być używane zarówno do zabawy, jak i do pracy. Mobilne pakiety biurowe (tj. dostępne na smartfony i tablety) bywają szalenie użyteczne, kiedy trzeba nanieść szybką poprawkę w przesłanym przez szefa dokumencie. Niestety, wszystkie elektroniczne gadżety wymagają zasilania, więc warto zawczasu pomyśleć o przenośnej baterii (tzw. powerbanku). Dzięki uniwersalnym portom USB pozwala naładować praktycznie każdy nowoczesny gadżet, gdy jesteśmy z dala od gniazdka elektrycznego.

NA TERENIE EUROPY CENTRALNEJ ZNAJDUJE SIĘ SPECJALNA STREFA CO-WORKING, GDZIE MOŻNA POPRACOWAĆ ONLINE I DOŁADOWAĆ URZĄDZENIA MOBILNE.