Tysiąc pomysłów na Halloween

Wyprawa do krainy miniatur, a może skoki na trampolinach? W Europie Centralnej mamy dla Ciebie tysiąc pomysłów, dzięki którym przełom października i listopada będzie jeszcze przyjemniejszy!

Halloween to świetny pretekst do tego, aby wspólnie, w rodzinnym gronie, przenieść się do krainy dobrej zabawy. Zapraszamy do Kolejkowa oraz House of Air. W obu miejscach wspólnie odszukacie wiele inspiracji, które odczarują nawet najbardziej ponury jesienny dzień.

Czas na przewietrzenie jesiennej szafy? Nasze salony modowe znajdą receptę na każdą stylową potrzebę. A to przecież nie koniec niespodzianek… W salonach Empik, Home & You, Smyk Megastore, Jysk i Jula czeka wiele gadżetów i niespodzianek, które rozchmurzą nawet najbardziej smutny, jesienny dzień. Bo przecież trudno się obejść bez halloweenowej dyni, po którą zapraszamy do Tesco Extra. Tam też znajdziecie szeroki wybór słodkości, aby 31 października nie zaskoczyć się wizytą niespodziewanych gości mówiących: „Cukierek albo psikus”. Piękna jesień? Z inspiracjami na wszystkich miłośników dbania o siebie w naszym Rossmanie, Super-Pharm i perfumerii Douglas.

Zapraszamy po tysiąc pomysłów na takie Halloween, o jakim tylko marzysz. Do zobaczenia w Europie Centralnej!