Wielkie święto sportu z Fit Lovers!

Już 21 kwietnia Europa Centralna stanie się stolicą sportu i rozrywki. To będzie dzień pełen atrakcji, konkursów, pokazów i zabawy dla całych rodzin! Gwiazdami tego dnia będą Pamela Stefańska i Mateusz Janusz - słynna polska para fitness znana jako Fit Lovers. Wstęp wolny!

To będzie sportowe wydarzenie tej wiosny w całym regionie! Masa atrakcji, pokazów, konkursów oraz treningów, a wszytko z myślą o dorosłych, jak i najmłodszych! Przed naszym centrum handlowym stanie duża scena oraz powstanie kilka stref z różnymi aktywnościami m.in. treningu fitness, jogi, tańca, trampolin, boiska piłkarskiego dla dzieci czy strefa rozrywki dla najmłodszych z kręglami i dmuchanym zamkiem. Zaparkują również food trucki ze zdrową żywnością. Przez cały dzień w każdej ze stref będzie dużo się działo!

Podczas wydarzenia będzie można wziąć udział w treningu z Fit Lovers, zrobić sobie z nimi zdjęcie, ale również potańczyć, wziąć udział w zajęciach jogi, zobaczyć pokaz skoków na trampolinie przygotowany przez House of Air, występ cheerleaderek z Energy Cheerleaders oraz spotkać futbolistów amerykańskich z Lions Gliwice. Na dzieci czeka konkurs piłkarski na specjalnym boisku, bule, gry, dmuchany zamek, kręgle czy zabawa z animatorami i malowanie buziek. W ciągu dnia odbywać się będą również konkursy, w których będzie można wygrać nagrody przygotowane od najemców naszego centrum handlowego. Przygotowywane są również niespodzianki dla osób, które zrobią zakupy w Europie Centralnej o danej wartości!

To będzie dzień pełen emocji, sportu i zdrowego jedzenia! Jeżeli nie masz planów 

- musisz 21 kwietnia pojawić się w Europie Centralnej! A jeżeli masz plany, to musisz je skorygować i zabrać do nas wszystkich dookoła! To będzie niezapomniane wydarzenie i widowisko!

 Plan dnia:

12.00 – Początek wydarzenia

12.10 – Rozpoczęcie turnieju piłkarskiego dla dzieci

12.30 – Konkursy dla uczestników

13.00 – Przywitanie oraz rozmowa z Fit Lovers na scenie, foto-sesja na ściance z uczestnikami wydarzenia

13.20 – Pokazy

13.50 – Wspólny trening z Fit Lovers

14.40 – Otwarty trening jogi

15.20 – Konkurs dla uczestników od Fit Lovers

15.50 – Konkursy przygotowane przez organizatorów

16.20 – Pokazy House of Air, Energy Cheerleaders, Lions Gliwice

17.00 – Trening otwarty zumby

17.40 – Konkursy dla uczestników oraz zakończenie turnieju piłkarskiego dla dzieci