Powiew wiosny w Europie Centralnej. Nowe kolekcje i promocje!

Kalendarzowy pierwszy dzień wiosny za nami. Z tej okazji sklepy w Europie Centralnej przygotowały wiosenną ofensywę z nowymi kolekcjami. Przyjdź i oddaj się zakupowemu szaleństwu i przygotuj swoją garderobą zanim zaskoczy Cię pogoda!

Wiosenne propozycje w Europie Centralnej można znaleźć na każdym kroku. Każdy znajdzie coś dla siebie bez względu czy chce wymienić obuwie, czy zakupić lżejsze okrycie. Myślisz o butach na wiosnę? Z ciekawą propozycją wychodzi salon CCC i kolekcją dla najmłodszych „Go for More. Idę po więcej”. To przekrój wygodnych, stylowych oraz zabawnych butów. Dorosłych natomiast mogą zainteresować nowe projekty od New Balance czy Priority Room.

Tej wiosna pod znakiem energicznych barw ma stać również odzież. Panie poszukujące kolorów, z pewnością zaspokoją swoje potrzeby m.in. w salonach: Solar, Mohito czy Sinsey. Mężczyzn powinny zadowolić kolekcje od Reserved, Cropp czy Diverse. Na panów czekają również wyjątkowe promocje w salonach Lavard i Bytom. W tym pierwszym przy zakupie okrycia wierzchniego za minimum 499 zł – w gratisie otrzymujemy garnitur.  Natomiast salon Bytom za kupno garnitury daje 1000 zł do wykorzystania na wszystkie produkty. Więcej szczegółów w salonach.

Nie czekaj i ruszaj przygotować swoją garderobę na wiosenne przygody!