Wiosna w domu i ogrodzie oraz weekend rabatów: 11-12.04

 

W jaki sposób odkrywać wiosnę w naszych mieszkaniach, ogrodach i działkach? Odpowiedź na to pytanie poznamy podczas specjalnej akcji, na którą 11 i 12 kwietnia zaprasza gliwicka Europa Centralna. Podczas niej odbędzie się także weekend rabatów ze specjalnymi promocjami

Z myślą o miłośnikach roślin przygotowano warsztaty florystyczne, gdzie pod okiem profesjonalistów będzie można nauczyć się tworzenia intrygujących kompozycji kwiatowych którymi zachwycimy naszych najbliższych. Przez cały weekend w godz. 13:00-18:00 na terenie Europy Centralnej, w pobliżu sceny,  działać będzie także projektowe pogotowie ogrodowe. Specjaliści z zakresu projektowania ogrodu pomogą wszystkim, którzy będą potrzebować fachowego wsparcia, bądź poszukują inspiracji dla swojego balkonu, ogródka, czy działki. Na miłośników konkursów czekają zagadki i zadania o tematyce ogrodniczej. Jeśli tajemnice dbania o rośliny ogrodowe nie mają przed Tobą tajemnic – z pewnością odnajdziesz się w wielu ciekawych konkurencjach z nagrodami.

Z kolei 12 kwietnia z myślą o najmłodszych gościach przygotowano także kolejną odsłonę mini disco. Zabawa dla najmłodszych pod okiem doświadczonych animatorów rozpocznie się o godz. 17:00 na piętrze restauracyjnym Europy Centralnej. Wśród atrakcji akcji „Wiosna w domu i ogrodzie” dzieciom odwiedzającym gliwickie Centrum z pewnością przypadnie do gustu wystawa okazałych roślin, jakie można odkryć w ogrodzie botanicznym w Zabrzu, który przez dwa dni będzie  „gościem” specjalnym Europy Centralnej.

W trakcie weekendu nie zabraknie także specjalnych zniżek i rabatów przygotowanych przez najemców Europy Centralnej.

Regulamin akcji "Wiosenna sadzonka"