Wolontariat Misyjny Salvator wspierany przez EC

Bądź dla innych!

Kochaj!

Uśmiechaj się!

Wspieraj!

Wolontariat Misyjny Salvator, w ramach akcji CZTERY STRONY ŚWIATA, serdecznie zaprasza wszystkich zainteresowanych na spotkanie „Piękne kobiety. O dostrzeganiu piękna w ułomności  i odmienności”. Podczas spotkania wolontariuszki Paulina Olechowska i Ilona Piróg opowiedzą o wyjazdach misyjnych do Ziemi Świętej i pracy w Domu "Beit Emaus", w którym opiekowały się kobietami z chorobami wieku starszego, niepełnosprawnymi psychicznie i fizycznie w wieku od 24 do ponad 100 lat.

Spotkanie odbędzie się 8 marca 2015r. o godzinie 16.00 w Centrum Edukacyjnym im. św. Jana Pawła II 5A w Gliwicach.

Nie może Cie tam zabraknąć!

Wolontariat Misyjny Salvator to ogólnopolska grupa, młodych wolontariuszy, którzy wyjeżdżają aby nieść pomoc dzieciom, osobom chorym i starszym oraz bezdomnym w placówkach misyjnych i w organizacjach na całym świecie. Działają w szkołach, szpitalach, ośrodkach opiekuńczo-wychowawczych i hospicjach, a także na ulicach miast. Zrzeszeni w wspólnocie, kierują się wartościami chrześcijańskimi,  przejawiając wrażliwość na potrzeby ludzkie.  Inspiracją dla działalności WMS jest ewangeliczna radość i  pragnienie realizacji przesłania, które pozostawił założyciel Salwatorianów, o. Franciszek Jordan:

„Dopóki żyje na świecie  choćby jeden tylko człowiek, który nie zna i nie kocha  Jezusa Chrystusa Zbawiciela Świata nie wolno Ci spocząć”

o. Franciszek Maria od Krzyża Jordan

Zapraszamy również na stronę CZTERECH STRON ŚWIATA www.wms.sds.pl/czterystronyswiata

oraz do polubienia akcji na facebooku!

www.facebook.com/CzteryStronySwiataWMS