Wstąp na zakupy do Organic Farma Zdrowia i weź udział w konkursie!

Zdrowa kuchnia w Twoim domu! – Konkurs sms z marką Bosch

W terminie od 12 września do 5 października br. firma Bosch realizuje konkurs sms za pośrednictwem sklepów pod marką Organic Farma Zdrowia, Tradycyjne Jadło oraz Organic Zielone Oko i Organic24.pl. Do wygrania jest 20 blenderów MaxoMixx MSM 87130 oraz 3 roboty kuchenne MUM 54720.

W konkursie mogą wziąć udział Klienci sklepów Organic Farma Zdrowia, Tradycyjne Jadło oraz Organic Zielone Oko i Organic24.pl tj. osoby, które zrealizowały zakupy w tych sklepach za minimum 50 zł i zachowały dowód zakupu do okazania przy odbiorze nagród. Aby wziąć udział w konkursie klienci muszą przesłać w formie sms odpowiedź na zadanie konkursowe tj.: „Wybieram zdrową kuchnię, bo …”. Odpowiedzi należy przesyłać na numer 71480. Przesłane hasła zostaną ocenione przez trzyosobowe jury, które wybierze 23 najlepsze odpowiedzi na zadanie konkursowe w oparciu o kryteria oryginalności, indywidualności, kreatywności oraz przydatności dla celów marketingowych.

Rozstrzygnięcie Konkursu nastąpi do dnia 13.10.2014 r., a ogłoszenie wyników w terminie do 2 dni roboczych od dnia rozstrzygnięcia Konkursu. Laureaci Konkursu zostaną poinformowani o przyznaniu nagrody poprzez wiadomość SMS wysłaną na numer telefonu komórkowego, z którego dokonano Zgłoszenia.

Regulamin konkursu dostępny jest na stronie www.bosch-home.pl .