Z najlepszymi życzeniami z okazji Dnia Babci i Dnia Dziadka

Pierwsze skojarzenia z naszego dzieciństwa często związane są właśnie z dziadkami. Na to, na co nie pozwalali nam nasi rodzice łatwo było namówić babcię, a od dziadka wyciągnąć zawsze kilka cukierków więcej niż mu sumienie pozwalało. Za chwilę, bo już 21 i 22 stycznia obchodzić będziemy Dzień Babci i Dzień Dziadka. Europa Centralna wesprze Was w pomysłach na spędzenie tego czasu razem, oraz w ciekawych pomysłach na upominki dla Dziadków!

 

Wnukowie potrzebują dziadków a dziadkowie wnuków – choć dwa rożne światy, których dzieli często kilkadziesiąt lat to więzi te są nieocenione. To dziadkowie są powiernikami naszych pierwszych tajemnic, małych sekretów czy szkolnych problemów. Oni przytulą, popatrzą pobłażliwym okiem, pocieszą. Nikt inny nie upiecze tak pysznego sernika jak babcia! Nikt też nie pozwoli rozpalać nam wspólnie w piecu ani spędzać godzin na demontażu starego roweru w piwnicy, jak właśnie dziadek!

Europa Centralna pomoże Wam spędzić ten wyjątkowy czas z Waszymi dziadkami! Codziennie w naszym parku handlowym czeka na Was świat w miniaturze w Kolejkowie, do którego uwielbiają zaglądać i starsi, i najmłodsi. A najfajniej, gdy wszyscy razem! Gwarantujemy niezapomniane wspomnienia zarówno dla wnuków, jak i dziadków. Na gorącą herbatę i czekoladowe przysmaki zapraszamy do Mount Blanc a w Grycanie czekają na Was lodowe desery oraz pyszne kawy. Po przytulne poduszki i koce w prezencie dla babć polecamy zajrzeć do Home&You a po upominki dla dziadków – majsterkowiczów rekomendujemy wizytę w Castoramie lub Juli, znajdujących się w naszym parku handlowym. W Empiku znajdziemy teraz rabaty na ciekawe książki oraz płyty. Promocje cenowe nadal trwają w Douglasie, Rossmannie i Super-Pharmie, jeśli tylko planujemy nasze babcie zaskoczyć ulubionym kosmetykiem lub perfumą. Na Tesco Extra zawsze można liczyć w kwestii eleganckich bombonierek czy prezentów.

 

Zapraszamy do wspólnego świętowania Dnia Babci i Dziadka z Europą Centralną!