Zakupy przed pierwszym dzwonkiem

Jak w przystępnej cenie i przyjaznej atmosferze przygotować się do nowego roku szkolnego? Przekonaj się o tym odwiedzając Europę Centralną

Nasi najemcy przygotowali ciekawe promocje i oferty, które pomogą w oszczędzeniu przy sporych wydatkach związanych z rozpoczęciem roku szkolnego. Możesz u nas nie tylko zamówić i odebrać podręczniki czy kupić przybory i sprzęt elektroniczny przydatny dla każdego ucznia. Nasi najemcy modowi przygotowali także bogatą ofertę, która spełni oczekiwania każdego, kto 1 września wróci w szkolne mury. Duży parking i wygodne dojście do każdego ze sklepów z pewnością pomogą w odkrywaniu radości ze wspólnych zakupów. W poszukiwaniu wytchnienia zapraszamy do naszych najemców gastronomicznych, a także na smakowite lody i jogurty mrożone. Z myślą o naszych najmłodszych klientach przygotowaliśmy darmowy interaktywny plac zabaw oraz bezpłatne mini disco (w każdą sobotę i niedzielę o godz. 17.00). Na poszukiwaczy sportowych emocji czeka bezpłatna możliwość skorzystania z naszych dwóch plenerowych pełnowymiarowych boisk do siatkówki plażowej.

Zakupy przed pierwszym dzwonkiem? Tylko w Europie Centralnej. Jeśli masz pytania związane z naszą ofertą – sprawdź zakładkę sklepy.