Znajdź swój prezent

Szukasz pomysłów na świąteczne upominki? Nie czekaj i przyjedź do Europy Centralnej, gdzie komfortowo przygotujesz się do rodzinnego świętowania Bożego Narodzenia.

Jak odmienić swoje wnętrza? Pomogą Ci w tym sklepy dostępne w naszym parku handlowym oraz sklep Home & You. Chcesz zaskoczyć swoich bliskich ciekawymi kreacjami? Koniecznie odwiedź niemal 30 modowych marek, które działają na terenie pasażu handlowego. W poszukiwaniu prezentów nie bój się zajrzeć do naszych salonów z biżuterią, zegarkami i innymi akcesoriami, a także do perfumerii i sklepów kosmetycznych. Szukasz elektronicznych inspiracji? Pomogą w tym Euro RTV AGD oraz Saturn, a miłośnikom multimediów i książek także dobrze zaopatrzony salon Empik. Na pasjonatów kompleksowych zakupów w jednym miejscu ciekawe propozycje przygotowało Tesco Extra – największe w Gliwicach.

Jak zrobić to jeszcze taniej? Sprawdź listę aktualnych promocji - klikając tutaj lub zainstaluj na swoim smartfonie aplikację Qpony.pl i korzystaj ze zniżek bez konieczności szukania ich na komputerze. Więcej informacji znajdziesz w tym miejscu.

Już dzisiaj życzymy wszystkim naszym klientom radosnych i przyjemnych przedświątecznych zakupów, po których zapraszamy na smaczną chwilę wytchnienia do restauracji, pyszny deser, a także do Kolejkowa i na wystawę budowli z klocków Lego.