Znakomite polskie marki obuwia w jednym miejscu w Europie Centralnej

Gino Rossi, Badura, Baldowski, Oleksy i Wojewodzic - słynące z doskonałej jakości obuwie, torebki i galanteria skórzana tych producentów pojawią się w salonie, który otworzy się w Centrum Handlowym Europa Centralna w Gliwicach. Centrum sfinalizowało właśnie umowę najmu lokalu w galerii handlowej, liczącego ponad 120 metrów kwadratowych. Otwarcie planowane jest na marzec przyszłego roku.
To jedyne miejsce na Górnym Śląsku, w którym będzie można kupić obuwie, torebki i produkty skórzane wyżej wymienionych marek w jednym salonie.

Gino Rossi i Badura to jedne z najbardziej rozpoznawalnych marek obuwniczych na polskim rynku. Obie powstały w Polsce i szczycą się produkcją obuwia w naszym kraju. Gino Rossi, posiada sieć 79 salonów firmowych w kraju i za granicą (między innymi w Berlinie, Pradze i Kaliningradzie), sprzedając rozpoznawalne na pierwszy rzut oka eleganckie obuwie dla mężczyzn i kobiet. Badura jest z kolei chwalona przez klientów głównie ze względu na staranność wykonania swoich wyrobów, wygodę w noszeniu i atrakcyjne wzornictwo.
Baldowski i Oleksy to marki znane głównie w Małopolsce i na Śląsku, produkują przede wszystkim buty z naturalnej skóry, czerpiąc z dokonań włoskich projektantów, Wojewodzic jest uznaną polską marką specjalizującą się w projektowaniu i produkcji ekskluzywnych torebek, teczek oraz galanterii skórzanej, przeznaczonych dla eleganckich kobiet ceniących dobrą jakość i oryginalny design.