Dbając o Wasz komfort i bezpieczeństwo wprowadziliśmy szereg działań, które zapewnią Wam nie tylko ochronę zdrowia, ale i dobrą atmosferę podczas zakupów.

Pamiętajmy o zasadach bezpieczeństwa i dbajmy o siebie nawzajem.

Aktualnie w Europie Centralnej obowiązują zasady, wydane przez Ministerstwo Rozwoju i Główny Inspektorat Sanitarny. Prosimy o zapoznanie się oraz ścisłe ich przestrzeganie. Tylko w ten sposób zapewnimy sobie i najbliższym należyte bezpieczeństwo.

Przypominamy, że nie ulegają zmianie podstawowe przepisy bezpieczeństwa – w na terenie Centrum obowiązuje zasłanianie ust i nosa, zachowanie odpowiedniego dystansu, dezynfekcja rąk oraz niegrupowanie się.

 

PORUSZANIE SIĘ W CENTRUM

 1. Podczas wizyty w Centrum obowiązuje zasłanianie nosa i usta, zgodnie z przyjętymi zasadami ogólnymi. Maseczki są do kupienia w drogeriach Rossmann, Super-Pharm, w sklepie Dealz, Action oraz w maseczkomacie zlokalizowanym obok sklepu H&M.
 2. Podczas wizyty w Centrum należy zachować 1,5 metra odległości od siebie. Dotyczy to zarówno poruszania się po Centrum, jak i wizyt w sklepach.
 3. Od 24.10 obowiązuje limit klientów w sklepach – informacje o limicie znajdą Państwo przed wejściem do każdego z lokali.
 4. Prosimy o niegrupowanie się.
 5. W częściach wspólnych znajdziecie Państwo dozowniki z płynem dezynfekującym. Zachęcamy do jak najczęstszego korzystania z nich.
 6. W Centrum umieszczone są oznaczenia oraz plakaty informacyjne. Prosimy o bezwzględne stosowanie się do informacji w nich zawartych.
 7. Z użytku wyłączone są wszelkie strefy odpoczynku, w tym ławki.
 8. Przy korzystaniu z wind, prosimy o stosowanie się do przepisów, regulujących liczbę osób, mogących jednorazowo poruszać się windą. Informacje takie umieszczone są przed wejściem do windy.
 9. W toaletach znajdują się instrukcje mycia rąk, zakładania i zdejmowania maseczek oraz zdejmowania rękawiczek. Prosimy o zapoznanie i zastosowanie się do instrukcji.

 

STREFA GASTRONOMICZNA/KAWIARNIE

 1. Od dnia 24.10 restauracje i kawiarnie będą działać z ograniczeniami, serwując dania i napoje w formie „na wynos”. Nie ma możliwości spożywania posiłków na miejscu.

PARKOWANIE

 1. Zaleca się parkowanie na co drugim miejscu. W przypadku braku miejsc, prosimy o zachowanie bezpiecznego dystansu przy wsiadaniu i wysiadaniu z pojazdów.

 

ATRAKCJE

 • wystawa Pająków,
 • Wystawa Budowli z Klocków Lego,
 • 3D Trick Gallery,
 • Kolejkowo,
 • House of Air,

Od 07.11 pozostają tymczasowo nieczynne. O ponownym otwarciu będziemy informować na bieżąco.

 

O wszelkich zmianach będziemy informować Państwa na bieżąco.

Do zobaczenia na zakupach!