10.00 - 21.00

Od Wrocławia/Opola

Zobacz sam jak blisko Twojego miasta jest nasze centrum handlowe. Dojazd Opole/węzeł Kleszczów to tylko 12 minut!

Zobacz film z instrukcją dojazdu

Od Krakowa/Katowic

Zobacz sam jak blisko Twojego miasta jest nasze centrum handlowe. Dojazd z Katowic to tylko 20 minut!

Zobacz film z instrukcją dojazdu

Od Gorzyc/Rybnika/Czerwionki

Jadąc autostradą A1 od strony Gorzyc, Czerwionki Leszczyny i Rybnika zjeżdżamy na Węźle Sośnica na DK 44 w kierunku Tychy i Gliwice.Po dojechaniu do ronda z sygnalizacją świetlną kierujemy się na DK 44 Tychy i Mikołów oraz na znaki „centrum handlowe”. Jadąc prawym pasem wjeżdżamy na estakadę, która doprowadzi na parking EC.

Od Bytomia/Pyrzowic/Łodzi

Jadąc autostradą A1 od strony Bytomia, Pyrzowic i Łodzi, zjeżdżamy na Węźle Sośnica na DK 44 w kierunku Tychy i Gliwice. Po dojechaniu do ronda z sygnalizacją świetlną kierujemy się na DK 44 Tychy i Mikołów oraz na znaki „centrum handlowe”. Jadąc prawym pasem wjeżdżamy na estakadę, która doprowadzi na parking EC.

Od Tychów i Mikołowa

Zobacz sam jak blisko Twojego miasta jest nasze centrum handlowe. Dojazd z Mikołowa to tylko 14 minut!

Zobacz film z instrukcją dojazdu

Od Zabrza

Jadąc od strony Zabrza kierujemy się na Gliwice-Sośnicę (jak na giełdę samochodową). Z Sośnicy kierujemy się na centrum Gliwic oraz na Ligotę Zabrską. W Ligocie Zabrskiej skręcamy z ulicy Kujawskiej w ulicę Błonie i podążamy nią aż do skrzyżowania (z sygnalizacją świetlną) z ulicą Pszczyńską. Na skrzyżowaniu kierujemy się w lewo na DK 44 Tychy i Mikołów oraz na znaki „centrum handlowe”. Jadąc prawym pasem wjeżdżamy na estakadę, która doprowadzi na parking EC.

Od Gliwic

Zobacz sam jak blisko Twojego miasta jest nasze centrum handlowe. Dojazd z Gliwic to tylko 8 minut!

Zobacz film z instrukcją dojazdu

Od Wodzisławia/Rybnika

Droga krajowa nr 78 jadąc od strony Wodzisławia i Rybnika kierujemy się w stronę Gliwic. Mijamy centrum handlowe Auchan i na Węźle Bojków zjeżdżamy na autostradę A4 w kierunku Katowic i Krakowa. Zjeżdżamy z autostrady na Węźle Sośnica na DK 44 w kierunku Tychy i Gliwice. Po dojechaniu do ronda z sygnalizacją świetlną kierujemy się na Tychy i Mikołów oraz na znaki „centrum handlowe”. Jadąc prawym pasem wjeżdżamy na estakadę, która doprowadzi na parking EC.

Od Bytomia, DK 88

Jadąc od strony Bytomia kierujemy się DK 88 na Gliwice i Wrocław. W Zabrzu Maciejowie zjeżdżamy na autostradę A1 w kierunku na Rybnik i Gorzyczki. Jadąc autostradą A1 kierujemy się w stronę Gliwic. Na Węźle Sośnica zjeżdżamy na DK 44 w kierunku Tychy i Gliwice. Po dojechaniu do ronda z sygnalizacją świetlną kierujemy się na Tychy i Mikołów oraz na znaki „centrum handlowe”. Jadąc prawym pasem wjeżdżamy na estakadę, która doprowadzi na parking EC.

Od Tarnowskich Gór

Droga krajowa nr 78 jadąc od strony Tarnowskich Gór DK 78 jedziemy na węzeł autostrady A1 w Wieszowej lub w Czekanowie. Wjeżdżamyna autostradę kierując się na Rybnik i Gorzyczki. Jedziemy autostradą A1 w stronę Gliwic i na Węźle Sośnica zjeżdżamy na DK 44 w kierunku Tychy i Gliwice. Po dojechaniu do ronda z sygnalizacją świetlną kierujemy się na Tychy i Mikołów oraz na znaki „centrum handlowe”. Jadąc prawym pasem wjeżdżamy na estakadę, która doprowadzi na parking EC.

Od DTŚ

Zjeżdżając z DTŚ należy się kierować na drogę numer 44, kierunek Tychy, którą dotrzemy bezpośrednio do węzła Gliwice-Sośnica, gdzie znajduje się nasze Centrum. Oznakowanie prowadzące do Europy Centralnej pojawi się już niedługo.