10.00 - 21.00

Action

NDZ HANDLOWA: 10.00 - 20.00
PN-SOB: 10.00 - 21.00

Wybierz się na poszukiwanie skarbów z nowym dyskontem nieżywnościowym w Polsce – Action – i odnajdź swoją inspirację! Action oferuje szeroką gamę produktów w zaskakująco niskich cenach. W 14 kategoriach znajdziesz produkty, które ułatwią Ci życie, uczynią je bardziej ekscytującym lub piękniejszym: od dekoracji, majsterkowania, zabawek i rozrywki, artykułów papierniczych i hobbystycznych, przez multimedia, artykuły gospodarstwa domowego, ogród i plener, pranie i sprzątanie, jedzenie i picie, aż po środki higieny osobistej, artykuły dla zwierząt domowych, artykuły sportowe, odzieżowe i pościelowe. Action nigdy Ci się nie znudzi – około dwóch trzecich z ponad 6.000 artykułów oferowanych w sklepach Action stale się zmienia. Każdego tygodnia można więc odkryć w nich ponad 150 nowych artykułów – zarówno znanych marek, jak i marek prywatnych.

Action jest w stanie oferować produkty w niezwykle niskich cenach dzięki dużej skali i efektywności ich zakupu, a także optymalnej dystrybucji i świadomej polityki kosztowej w całej organizacji. Action nie idzie na żadne ustępstwa w zakresie jakości, bezpieczeństwa i warunków produkcji swoich produktów. Polityka Etycznego Zaopatrzenia Action zapewnia odpowiedzialne podejście społeczne i środowiskowe do produkcji.

Międzynarodowy dyskont niespożywczy Action prowadzi sklepy w Holandii, Belgii, Francji, Niemczech, Luksemburgu, Austrii i Polsce. Firma stale się rozwija. W 2017 roku Action otworzyło pierwsze sklepy w Polsce – Gliwice to 25. sklep Action w Polsce.

Więcej informacji można znaleźć na stronie www.action.com/pl-pl/

Strona: https://www.action.com/pl-pl/


Wróć do listy sklepów