10.00 - 21.00

Bel-Pol Podłogi i Drzwi

PN-SOB: 9.00 - 20.00

Szukasz szerokiej gamy produktów, które mają zaspokoić najbardziej wysublimowane gusta? Szukasz produktów trwałych, dobrej jakości i w korzystnej cenie? Dobrze trafiłeś!

Podłogi to dziś branża bardzo wyspecjalizowana i zróżnicowana, dzięki czemu każdy nabywca może znaleźć coś odpowiadającego jego potrzebom. W ofercie firmy BEL-POL znajduje się szeroki wachlarz podłóg naturalnych, drewnianych oraz laminowanych, a także popularna deska barlinecka , będąca wysokim osiągnięciem producenta – firmy Barlinek, zarówno pod względem technologicznym, jak i estetycznym. Jest to zdecydowanie najlepsza oferta dla wielbicieli klasycznego piękna naturalnego drewna. Elegancja deski barlineckiej łączy się z jej walorami, jeśli chodzi o trwałość i małą podatność na zużycie podczas eksploatacji.

Oferta firmy BEL-POL to również boazerie wewnętrzne oraz boazerie zewnętrzne. Pierwsze z nich nadają się doskonale do wykończenia pokoju, kuchni, salonu, jako aranżacja ścian, czy też sufitu. Będą one doskonałym uzupełnieniem podłogi drewnianej. Z kolei boazerie zewnętrzne, posiadające doskonałą odporność na działanie warunków atmosferycznych, są idealnym materiałem służącym przy budowie domu. Są łatwe w utrzymaniu, nie wymagają konserwacji.

Oprócz szerokiej gamy podłóg naturalnych, jak również laminowanych oraz boazerii, w sprzedaży znajdują się okna oraz drzwi – wizytówka każdego domu. Posiadają one solidną konstrukcję i zróżnicowane dekory. BEL-POL zapewnia wiele typów oklein oraz rodzajów przeszklenia, a także współgrające z całością pod względem kolorystycznym ościeżnice i listwy maskujące. Drzwi wewnętrzne znajdujące się w ofercie firmy występują w wersji płaskiej (ażurowej, z aplikacjami, okleinowanej) oraz frezowanej. Dzięki kompleksowej ofercie firmy ich styl oraz barwę można z powodzeniem dobrać do wybranych podłóg.

Asortyment BEL-POLu obejmuje również drzwi zewnętrzne (obecnie coraz częściej posiadające właściwości antywłamaniowe, idealnie nadające się do domków jednorodzinnych oraz mieszkań), a także techniczne, wejściowe, przesuwne oraz szklane.

Firma BEL-POL ma przyjemność zaprezentować Państwu swoją ofertę w tym zakresie. Prowadzimy sprzedaż hurtową i detaliczną na terenie całego kraju.

Strona: https://www.bel-pol.pl/


Wróć do listy sklepów