10.00 - 21.00

Figle Migle

Poniedziałek - Sobota 10:00-21:00
Niedziela 10:00-20:00

Zjeżdżalnie, drabinki, mini ścianki wspinaczkowe, miejsce relaksu dla najmłodszych i udogodnienia dla rodziców. W Europie Centralnej otwarta została bezpłatna strefa zabaw „Figle Migle”! To niezwykłe miejsce, w którym rządzą najmłodsi!

Nowa sala zabaw  o powierzchni blisko 150 mkw. powstała na poziomie +1 w bezpośrednim sąsiedztwie strefy restauracyjnej. Obok tradycyjnych zabaw, zabawek i konstrukcji
z drabinkami oraz zjeżdżalniami – nie brakuje również małych ścianek wspinaczkowych oraz interaktywnej zabawki dla najmłodszych!

„Figle Migle” to w sumie 4 pomieszczenia. Poza główną salą szaleństw dla maluchów powstał również specjalny pokój relaksu. Najmłodsi mogą w nim wypocząć przy stolikach lub na wygodnych pufach oraz malować kredą na tablicy. Dodatkowo na dorosłych czeka pokój, w którym można swobodnie przebrać i nakarmić dzieci. Znajduje się tam m.in. podgrzewacz do mleka, przewijak oraz fotel. Powstała też specjalna toaleta dostosowana do wzrostu najmłodszych. Dla rodziców przy wejściu do sali czeka komfortowe miejsce do chwili odpoczynku, skąd mogą obserwować swoje pociechy. Tam czekają m.in. gniazdka do ładowania telefonów oraz stoliki i krzesełka.

Sala będzie czynna w godzinach otwarcia Centrum, a wstęp do niej jest bezpłatny. Nie ma na co czekać! Ruszajcie na „Figle Migle” w Europie Centralnej!


Wróć do listy sklepów