10.00 - 21.00

House of Air

PN-SOB: 10.00 - 21.00
ND: 10.00 - 20.00

Przełomowa koncepcja miejsca łączy kryty park trampolinowy z parkiem rozrywki i ekstremalnymi aspiracjami – wszystko rozplanowane na powierzchni 3000 m²!

Dedykowane strefy trampolin, profilowane programy dla dzieci oraz dorosłych, atestowany sprzęt gimnastyczny i trampolinowe atrakcje pielęgnują pasję do aktywności! Wsparcie dla formy i wymarzonej sylwetki zapewniają zajęcia, prowadzone przez doświadczonych instruktorów różnych dyscyplin sportowych, w tym sportów deskowych i ekstremalnych.

Nad bezpieczeństwem w Parku czuwają Kontrolerzy Ruchu Lotniczego czyli wykwalifikowany zespół House of Air. Co najważniejsze, w tej misji nie jesteśmy sami… w Parku House of Air pilotuje z nami brand hero – pingwin o imieniu Geronimo, wyposażony w odrzutowy plecak, a eskortują go ambasadorzy marki czyli lokalni sportowcy oraz ikony ekstremalnych dyscyplin.

Jako reprezentanci marki wysokich lotów poczuwamy się do obowiązku zapewnienia maksymalnej dawki atrakcji, odlotowej zabawy i ekstremalnej rozrywki dla dzieci, dorosłych, sportowców i entuzjastów adrenaliny. Kierunek lotu – Gliwice Europa Centralna!

Strona: http://www.houseofair.pl/


Wróć do listy sklepów