10.00 - 21.00

iSpot

PN-SOB: 10.00 - 21.00
ND: 10.00 - 20.00

iSpot Apple Premium Reseller to sieć salonów z pełną ofertą produktów firmy Apple oraz firm trzecich specjalizujących się w tworzeniu produktów komplementarnych do produktów Apple Mac, iPhone, iPad, Apple Watch, AirPods spełniające restrykcyjne wymogi międzynarodowego programu Apple Premium Reseller.

Zespół iSpot składa się z certyfikowanych specjalistów posiadających wiedzę pozwalającą na zaprezentowanie oraz dopasowanie aktualnie dostępnych, najnowocześniejszych na świecie rozwiązań do realnych potrzeb klienta. Odwiedzając salony iSpot klient ma możliwość praktycznego przetestowania każdego z rozwiązań.

iSpot to także największy i najdłużej działający serwis urządzeń Apple w Polsce. Od prawie 20 lat posiada certyfikat Apple Authorized Service Provider, co oznacza, że spełnia restrykcyjne wymogi Apple dotyczące krótkiego czasu naprawy, wykorzystania wyłącznie oryginalnych części oraz udzielenia gwarancji na naprawiony sprzęt. 
Serwis iSpot bezpłatnie i precyzyjnie diagnozuje usterkę, naprawia ją zarówno w trakcie trwania gwarancji jak i po jej ukończeniu.

• Sklep internetowy: www.iSpot.pl
• Autoryzowany serwis: serwis@ispot.pl
• Infolinia i sprzedaż: kontakt@ispot.pl | 22 22 33 33 0


Wróć do listy sklepów