10.00 - 21.00

WATERWAVE SPAS

Sala pokazowa jest dostępna dla klientów po uprzednim umówieniu się.

Jesteśmy wyłącznym przedstawicielem austriackiej marki WATERWAVE SPAS, która powstała w 2013 roku i która z powodzeniem stanowi tytuł lidera wśród producentów wanien i basenów jacuzzi. Produkty WATERWAVE SPAS są sprzedawane w ponad dziesięciu krajach Europy ciesząc się dużym powodzeniem u najbardziej wymagających Klientów, czego głównym powodem jest stosunkowo niska cena do wysokiej jakości ich wykonania.
To co nas wyróżnia to kompleksowy wachlarz usług począwszy od doradztwa i konsultacji na temat produktów wellness firmy WATERWAVE SPAS, poprzez zapewnienie transportu na terenie całej Polski, montażu i skończywszy na dostarczaniu wsparcia technicznego. Jedną z naszych nadrzędnych wartości jest zapewnienie ciągłego supportu naszych Klientów.

Jako jedyny przedstawiciel austriackiej firmy w Polsce oferujemy luksusowe i nowatorskie rozwiązania, mające na celu stworzenie całorocznej, prywatnej strefy hydro relaksu w ogrodach, tarasach, domach czy pensjonatach nawet najbardziej wymagających Klientów. Nasze urządzenia nadają się nie tylko do użytku domowego, ale też komercyjnego, i właśnie dlatego współpracujemy z obiektami sanatoryjnymi, ośrodkami wypoczynkowymi i hotelami. Świadczymy usługi z zakresu prowadzenia szkoleń odnośnie do użytkowania produktów WATERWAVE SPAS i ich serwisu.

Nasza sala pokazowa jest dostępna dla klientów po uprzednim umówieniu się z nami. Czekamy na klientów pod numerami telefonów: Tomasz 609 681 605 oraz Paweł 508 278 168


Wróć do listy sklepów