10.00 - 21.00

Work SpECe

PN-SOB: 10.00 - 21.00
ND: 10.00 - 20.00

„Work SpECe” – Twoje bezpłatne biuro!

W Europie Centralnej powstała nowoczesna przestrzeń coworkingowa „Work SpECe”, dostępna bezpłatnie dla wszystkich klientów naszego centrum w godzinach otwarcia. To idealne rozwiązanie dla wszystkich, którzy szukają wygodnej i nowoczesnej przestrzeni do pracy.

„Work SpECe” znajdziesz przy wejściu A od strony McDrive, w pobliżu sklepu Dealz. To nowoczesna i komfortowa przestrzeń, spełniająca wszystkie wymagania współczesnego biznesu. Została w naturalny sposób podzielona na dwie strefy. W jednej znajduje się 5 indywidualnych stanowisk pracy, wyposażonych w komfortowe fotele, biurka oraz odpowiednio dopasowane oświetlenie. W drugiej natomiast ustawiono stoliki, wyższe krzesła typu hoker oraz wygodne sofy, które doskonale sprawdzą się przy spotkaniach służbowych w większym gronie. Nowa przestrzeń do pracy w Europie Centralnej może pomieścić ok. 20 osób

W strefie „Work SpECe” można również naładować urządzenia mobilne, połączyć się z siecią wifi, a za drobną opłatą skorzystać z drukarki i skanera. Dużym atutem nowo powstałej przestrzeni coworkingowej jest jej lokalizacja. Strefa znajduje się tuż przy wejściu do centrum, w pobliżu parkingu, na którym można bezpłatnie zostawić auto. Przestrzeń „Work SpECe” jest dostępna bezpłatnie od poniedziałku do soboty w godzinach 10:00 – 21:00 oraz w niedziele (handlowe) w godzinach 10:00-20:00. Przestrzeń jest ogólnodostępna dla wszystkich klientów, nie obowiązują też wcześniejsze zapisy.


Wróć do listy sklepów