10.00 - 21.00

01.07.2024

Minionkowe SHOW

Żółte, niesforne, zawsze gotowe na kolejną przygodę! O kim mowa? O Minionkach oczywiście! Już 27 lipca, w sobotę, przejmą stery w Europie centralnej i sprawią, że przeżyjecie niezapomniane chwile zabawy!

Centrum Handlowe Europa Centralna z radością zaprasza na wyjątkowe wydarzenie, które będzie atrakcją dla całej rodziny: spotkanie z Minionkami! 27 lipca centrum handlowe stanie się miejscem pełnym zabawy, śmiechu i niezapomnianych chwil z Waszymi ulubionymi bohaterami: Kevinem, Stuartem i Bobem, którzy wstąpili do Ligi Antyzłoczyńców i teraz tropią złych bohaterów po całym świecie. Spotkanie z Minionkami jest nawiązaniem do najnowszego filmu „Gru i Minionki: pod przykrywką”, który miał premierę na początku lipca w polskich kinach.

Podczas wydarzenia w Europie Centralnej, Minionki wystąpią w muzycznym i pełnym niespodzianek Minionkowym Show, a także zapozują do zdjęć z fanami. Dodatkowo na okrągłej scenie zaprezentują się Szaleni Naukowcy, którzy pokażą różne sztuczki i eksperymenty oraz zaproszą uczestników na warsztaty w Laboratorium Gru. Odbędą się również konkursy z atrakcyjnymi nagrodami: gadżetami filmowymi, zabawkami, słodkościami i prezentami niespodziankami.

Minionki będzie można spotkać nie tylko na scenie czy przy specjalnej Foto-ściance, dzieci będą mogły nagrać z nimi filmik w Gif-Budce 360°. Przy ściance Interaktywnej przekonacie się czy i co mówią Minionki, a w Minionkowym Kinie będzie można obejrzeć krótkie filmiki o przygodach tych żółtych rozrabiaków oraz zapowiedzi innych ciekawych filmowych premier.

Każde dziecko będzie mogło spróbować Minionkowych Babeczek, które samodzielnie przygotuje. A za aktywność w minionkowym świecie czekają nagrody, szukajcie koła fortuny i kręćcie nim z całą mocą! Na miłośników sportu czekać będzie mini-tenis i piłkarzyki, a w strefie zabaw można ułożyć puzzle i wypróbować zabawki, które wyprodukowano specjalnie z okazji premiery nowego filmu. A dzięki specjalnemu makijażowi, każdy uczestnik poczuje się jak prawdziwy fan Minionków!

Zapraszamy serdecznie do Centrum Handlowego Europa Centralna 27 lipca na niezapomniany dzień z Minionkami! Nie przegapcie tej wyjątkowej okazji do wspólnej zabawy i spotkania z ulubionymi bohaterami.

aktualności

Minionkowe SHOW

Żółte, niesforne, zawsze gotowe na kolejną przygodę! O kim mowa? O Minionkach oczywiście! Już 27 lipca, w sobotę, przejmą stery […]

czytaj dalej

Wszystkie aktualności