10.00 - 21.00

31.05.2024

Odkryj naszą bajkę

Dzień Dziecka z Akademią Lego® i Pana Kleksa w Europie Centralnej!

Dzień Dziecka w Europie Centralnej będzie w tym roku obfitował w atrakcje. Ogromna strefa Akademii Lego® z 4 strefami i spotkanie z bohaterami filmu Akademia Pana Kleksa! Na najmłodszych czeka naprawdę wiele atrakcji!

Już w czwartek 6 czerwca przeniesiemy się do krainy bajek i fantazji! W magiczny świat przygód zabierze dzieci Pan Kleks i jego niezwykli uczniowie, którzy przez trzy dni będą uczyć i bawić w kreatywnych strefach warsztatowych związanych z klockami Lego®. Razem z Agnieszką i Adasiem będzie można zbudować szalenie kolorowy świat, a najmłodszych zaprosimy do strefy Lego Duplo®, gdzie czekać będzie basen wypełniony klockami. To nie koniec atrakcji! W sobotę 8 czerwca w godz. 14:00-16:00 zapraszamy na spotkanie z dziecięcymi aktorami wcielającymi się w role Serdelka (Jana Jachimek) oraz Alberta (Konrad Repiński). To niewątpliwie gratka dla wszystkich fanów filmu oraz idealna okazja do zrobienia pamiątkowego zdjęcia i zgarnięcia autografu do swojej kolekcji.

Najnowszą ekranizację kultowej książki „Akademia Pana Kleksa” jest już dostępna na platformie Netflix. Organizatorem wydarzenia jest Bajka Pana Kleksa, z siedzibą w Katowicach, koproducent „Akademii Pana Kleksa” w reżyserii Macieja Kawulskiego.

Spędź Dzień Dziecka w Akademii Lego® w Europie Centralnej!

|6-8 czerwca, godz. 10:00-18:00| – Akademia Lego® i Pana Kleksa

|8 czerwca, godz. 14:00-16:00| – spotkanie z aktorami z filmu: Jana Jachimek i Konrad Repiński

Zapraszamy do wspólnej zabawy w świecie magii Pana Kleksa.

Do zobaczenia!

aktualności

Wszystkie aktualności