10.00 - 21.00

Opiekun Klienta – Komfort

Sklepy Komfort S.A. – to miejsce, gdzie od ponad ćwierć wieku, w 160 sklepach kreujemy świat wnętrzarski zgodnie z najnowszymi trendami. Naszym priorytetem jest podążanie za potrzebami klientów, dlatego chcemy być w Waszych domach kompleksowo. Będąc liderem w sprzedaży pokryć podłogowych poszerzamy asortyment o wyposażenie łazienek, kuchni, drzwi oraz dodatki aranżacyjne – tak, by tworzyć wyjątkowe wnętrza.

Dołącz do naszego zespołu jako:

OPIEKUN KLIENTA

Twój zakres obowiązków:

  • Profesjonalne doradztwo i kompleksowa obsługa klienta
  • Realizacja celów sprzedażowych
  • Dbałość o dokumentację sprzedażową i posprzedażową
  • Doskonalenie wiedzy produktowej
  • Przyjmowanie dostaw i rozmieszczenie towaru na sali sprzedaży

Nasze wymagania:

  • Chęć stania się ekspertem sprzedaży
  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów
  • Nastawienie na cel oraz skuteczność w działaniu
  • Sprawność w organizowaniu swoich zadań
  • Umiejętność obsługi komputera
  • Pasja do aranżacji wnętrz

To oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Kartę Sportową oraz Opiekę Medyczną – na preferencyjnych warunkach
  • Realną szansę rozwoju w ramach ścieżki kariery
  • Udział w profesjonalnych programach szkoleniowych
  • Wsparcie mentora podczas okresu wdrożenia
  • Rabat pracowniczy 20% – na produkty z naszej oferty
  • Udział w eventach – jak np. Business Run
  • Konkursy sprzedażowe
  • Bony świąteczne
  • Premię miesięczną
  • Nagrodę za polecenie pracownika
  • Nowoczesne narzędzia wspierające sprzedaż (system CRM, Klub Komfort)
  • Możliwość awansu na stanowisko Opiekun Klienta Ekspert

Osoby zainteresowane zapraszamy do przesyłania CV na adres: rekrutacja@komfort.pl lub odwiedzenia Nas w sklepie Komfort w CH Europa Centralna.