10.00 - 21.00

11.04.2024

Pokaz kotów rasowych

POKAZ KOTÓW RASOWYCH PONOWNIE W EUROPIE CENTRALNEJ!

Małe i duże, z futrem i bez – 27 kwietnia Europa Centralna będzie kolejny raz gościć koty i kotki, które zaprezentują się wszystkim w ramach „Pokazu Kotów Rasowych”. Wydarzenie to doskonała okazja by podziwiać wyjątkowe okazy tych zwierząt oraz otrzymać profesjonalne porady na temat pielęgnacji, zdrowia, a także nawyków różnych kocich ras. Wydarzenie jest organizowane ze Stowarzyszeniem Miłośników Kotów z Żor.

Tego dnia, od godziny 11:00 do 18:30 można będzie zobaczyć koty różnych ras. Hodowcy zaprezentują kocury, kotki i kocięta, zarówno te z imponująco długą sierścią, jak i te bez sierści, koty o różnej wielkości, różnych kolorach oczu, kształcie uszu, czy też różnym pochodzeniu.

Pokaz to doskonała okazja, by podziwiać niezwykłą urodę tych zwierząt, a także poznać ich obyczaje, upodobania, a także charaktery. W programie wydarzenia przewidziano nie tylko prezentację kotów, ale także czas na rozmowy ze specjalistami, od których można będzie uzyskać porady na temat pielęgnacji kotów, ich zdrowia, a także charakterystyki poszczególnych ras.

Goście wystawy będą mogli przyznać własne Nagrody Publiczności i zagłosować np. na najładniejszego kota z pomarańczowymi, zielonymi czy niebieskimi oczami. Przewidziano również wybór najstarszego i najmłodszego kota pokazu czy kota z najdłuższym ogonem.

Wydarzenie dedykowane jest nie tylko najbardziej zagorzałym pasjonatom kotów, ale także wszystkim, którzy chcieliby spędzić sobotnie popołudnie w interesujący sposób, rodzinom z dziećmi, a także osobom, które być może rozważają powiększenie rodziny o małego czworonoga. To świetna okazja by spotkać hodowców i właścicieli i uzyskać fachową wiedzę przed podjęciem decyzji o posiadaniu kota.

Na stanowisku gliwickiego Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami będzie można uzyskać informację o możliwości adopcji zwierząt lub zgłosić się na wolontariat i w ten sposób cieszyć się obecnością zwierząt. Zbierana będzie także karma, akcesoria dla zwierząt oraz żwirek. Sklep zoologiczny Kakadu przedstawi specjalnie wyselekcjonowaną ofertę akcesoriów, zabawek, żwirków i specjalistycznych karm dla kotów i zaoferuje na ten asortyment 15% zniżki (rabat będzie obowiązywał jedynie 27.04 i realizowany będzie jedynie po okazaniu vouchera). Pokaz Kotów Rasowych to świetna zabawa dla całej rodziny: dla najmłodszych Kolejkowo przygotuje specjalną makietę – warto sprawdzić, czy będą tam jakieś koty!

A to nie wszystko śledźcie nasze social media, bo szykujemy mega konkurs dla kocich właścicieli. Gwarantujemy, iż warto wziąć w nim udział i wygrać karty podarunkowe na zakupy w Europie Centralnej.

Współorganizatorem imprezy jest SMK – Stowarzyszenie Miłośników Kotów w Żorach.

Miłośnicy kotów na pokład!

Do zobaczenia!

aktualności

Minionkowe SHOW

Żółte, niesforne, zawsze gotowe na kolejną przygodę! O kim mowa? O Minionkach oczywiście! Już 27 lipca, w sobotę, przejmą stery […]

czytaj dalej

Wszystkie aktualności