Rozrywka

Kolejkowo

Świat w miniaturze, w skali 1:25, może fascynować. Zapraszamy na największą w Polsce stałą makietę z wieloma niespodziankami, jakie przygotowano w Kolejkowie

W tym miejscu można także pobawić się w specjalnych samochodzikach, zorganizować urodziny, czy uczestniczyć w specjalnych zajęciach modelarskich.

House of Air

Przełomowa koncepcja miejsca łączy kryty park trampolinowy z parkiem rozrywki i ekstremalnymi aspiracjami – wszystko rozplanowane na powierzchni 3000 m²!

Maksymalna dawka atrakcji, odlotowej zabawy i ekstremalnej rozrywki dla dzieci, dorosłych, sportowców i entuzjastów adrenaliny.

Wystawa Budowli z Klocków Lego

Największa Wystawa Budowli z Klocków LEGO w Europie! Inwazja Gigantów nadciąga – 100% nowej, nieprezentowanej na Śląsku ekspozycji! Zobacz ponad 100 makiet, a wśród nich m.in. rekonstrukcja 7-metrowego pojazdu Batmana, imponujący wielkością plac św. Piotra w Rzymie, Katedrę Notre Dam, galerię gwiazd i legend muzyki, Annę i Roberta Lewandowskich, postacie 1:1 inspirowane postaciami z Harrego Pottera. Wystawie towarzyszy Fun Park – strefa zabawy klockami Lego o powierzchni ponad 300 m2.

3D Trick Gallery

Największa w Polsce kolekcja obrazów 3D -Zapraszamy dużych i małych na wspaniałą rodzinną zabawę, oryginalną randkę lub rozrywkę w grupie przyjaciół.

Kilkadziesiąt interaktywnych obrazów, dedykowane oświetlenie, selfiestandy i mnóstwo detali, które pozwolą stworzyć unikalne i wyjątkowe zdjęcia z Waszym udziałem.

Wystawa Pająków i Skorpionów

Zapraszamy do Europy Centralnej na wyjątkową wystawę pająków i skorpionów! Na wystawie ponad 50 żywych okazów. Wśród nich m.in. jeden z najbardziej jadowitych pająków świata #Latrodectushasselti – czarna wdowa, jeden z największych #Theraphosastirmi, ptaszniki, pająki właściwe, wije, skolopendry i liczne skorpiony. O każdej pełnej godzinie śmiałkowie mogą potrzymać niegroźnego pająka na ręce!

Wystawa Zwierząt Egzotycznych SilesiaExotic

„Zabójczo piękne żaby? Mowa oczywiście o drzewołazach żyjących w naturze.  Piękne, kolorowe, niekiedy przypominające żelki, wręcz obłędne. Ale uwaga! Nie dajmy się temu pięknu zwieść…”

Zapraszamy do świata zwierząt egzotycznych i ryb słodkowodnych z różnych zakątków świata, na największej na Śląsku wystawie akwarystyczno-terrarystycznej organizowanej przez SilesiaExotic. Tu można również zakupić żywe zwierzęta, specjalistyczny sprzęt i wyposażenie terrarium, a także  uzyskać fachową poradę od hodowców i pasjonatów gadów, płazów i ryb.

Jak skorzystać z bonu turystycznego?

Aby skorzystać z możliwości realizacji bonu w Europie Centralnej, należy w pierwszej kolejności uzyskać kod płatności na platformie ZUS, a potem wejść na stronę www.kolejkowo.pl/bon-turystyczny-europa-centralna i zarezerwować wizytę. Przedstawiciel Europy Centralnej dopełni formalności podczas rozmowy telefonicznej. Bilety wstępu będą wysyłane pocztą elektroniczną i ważne przez 10 dni od realizacji zamówienia.