Rozrywka

Kolejkowo

Świat w miniaturze, w skali 1:25, może fascynować. Zapraszamy na największą w Polsce stałą makietę z wieloma niespodziankami, jakie przygotowano w Kolejkowie

W tym miejscu można także pobawić się w specjalnych samochodzikach, zorganizować urodziny, czy uczestniczyć w specjalnych zajęciach modelarskich.

House of Air

Przełomowa koncepcja miejsca łączy kryty park trampolinowy z parkiem rozrywki i ekstremalnymi aspiracjami – wszystko rozplanowane na powierzchni 3000 m²!

Maksymalna dawka atrakcji, odlotowej zabawy i ekstremalnej rozrywki dla dzieci, dorosłych, sportowców i entuzjastów adrenaliny.

Wystawa Pająków i Skorpionów

Zapraszamy do Europy Centralnej na wyjątkową wystawę pająków i skorpionów! Na wystawie ponad 50 żywych okazów. Wśród nich m.in. jeden z najbardziej jadowitych pająków świata #Latrodectushasselti – czarna wdowa, jeden z największych #Theraphosastirmi, ptaszniki, pająki właściwe, wije, skolopendry i liczne skorpiony. O każdej pełnej godzinie śmiałkowie mogą potrzymać niegroźnego pająka na ręce!

3D Trick Gallery

Największa w Polsce kolekcja obrazów 3D -Zapraszamy dużych i małych na wspaniałą rodzinną zabawę, oryginalną randkę lub rozrywkę w grupie przyjaciół.

Kilkadziesiąt interaktywnych obrazów, dedykowane oświetlenie, selfiestandy i mnóstwo detali, które pozwolą stworzyć unikalne i wyjątkowe zdjęcia z Waszym udziałem.