Dzień Dziecka ze SpongeBobem! Zabawa i prezenty za zakupy.

Skoki na trampolinach, tunel śmiechu, warsztaty kreatywne, spotkanie ze SpongeBobem Kanciastoportym, a także prezenty za zakupy! Między 27 maja a 1 czerwca trzeba odwiedzić nasze Centrum! Na wszystkie dzieci czekać będzie masa atrakcji, a na dorosłych akcja paragonowa!

W tym roku nasze Centrum rozpocznie świętowanie Dnia Dziecka już 27 maja! Przez 4 dni nagradzać będziemy klientów za zakupy. Wydając 150 zł na jednym paragonie (od 27 do 30 maja, w godz. 11:00 – 20:00) będzie można odebrać wyjątkowy prezent – poduszkę z motywem nawiązującym do przygód SpongeBoba Kanciastoportego! Stoisko odbioru prezentów znajdować się będzie w pobliżu lodziarnio-kawiarni Grycan. Warto się spieszyć, bo liczba upominków jest ograniczona.

31.05 – 01.06. Dwa dni szaleństwa ze SpongeBobem!

Akcja paragonowa to tylko początek atrakcji z okazji Dnia Dziecka. 31 maja i 1 czerwca w Europie Centralnej będzie można spotkać… SpongeBoba Kanciastoportego! To najsłynniejsza gąbka świata, której przygody były emitowane w 136 krajach na całym świecie! Z okazji dnia najmłodszych, mali i duzi klienci odwiedzą jego podwodne miasteczko – Bikini Dolne. Atrakcji będzie mnóstwo…

Dzieci zapozują do wspólnego selfie, stworzą dzieła sztuki, poskaczą na trampolinach, złapią meduzę, wejdą do Tunelu śmiechu, a także zmierzą swoją radość w zwariowanym Śmiechomacie! Do tego zamienią się w bajkowych bohaterów w strefie malowania buzi, a także spróbują swoich sił w grze w kółko i krzyżyk. Na każdego czekać będzie dyplom i upominek!

Zabawa ze Spongebobem będzie trwała 2 dni! Dzień Dziecka świętujemy 31.05 (piątek) oraz 01.06 (sobota) od godz. 11:00 do godz. 19:00. Wstęp wolny!

Regulamin dostępny pod tym linkiem.

Zapraszamy do wspólnej i niezapomnianej zabawy w Europie Centralnej!

Partnerzy wydarzenia: