Dzień Dziecka ze SpongeBobem! Zabawa i prezenty za zakupy.

Zajęcia kreatywne, warsztaty modelarskie, lądowanie statku kosmicznego, prezenty za zakupy i spotkanie z… SpongeBobem Kanciastoportym! Między 27 maja a 1  czerwca trzeba odwiedzić nasze Centrum! Na wszystkie dzieci czekać będzie masa atrakcji, a na dorosłych akcja paragonowa!

W tym roku nasze Centrum rozpocznie świętowanie Dnia Dziecka już 27 maja! Przez 4 dni nagradzać będziemy klientów za zakupy. Wydając 150 zł na jednym paragonie (od 27 do 30 maja, w godz. 11:00 – 20:00) będzie można odebrać wyjątkowy prezent – poduszkę z motywem nawiązującym do przygód SpongeBoba Kanciastoportego! Stoisko odbioru prezentów znajdować się będzie w pobliżu lodziarnio-kawiarni Grycan. Warto się spieszyć, bo liczba upominków jest ograniczona.

31.05 – 01.06. Dwa dni szaleństwa ze SpongeBobem!

Akcja paragonowa to tylko początek atrakcji z okazji Dnia Dziecka. 31 maja i 1 czerwca w Europie Centralnej będzie można spotkać… SpongeBoba Kanciastoportego!
To najsłynniejsza gąbka świata, której przygody były emitowane w 136 krajach na całym świecie! Z okazji dnia najmłodszych, mali i duzi klienci odwiedzą jego podwodne miasteczko – Bikini Dolne. Atrakcji będzie mnóstwo…

Dzieci zapozują do wspólnego selfie, stworzą dzieła sztuki, poskaczą na trampolinach, złapią meduzę, wejdą do Tunelu śmiechu, a także zmierzą swoją radość w zwariowanym Śmiechomacie! Do tego zamienią się w bajkowych bohaterów w strefie malowania buzi, a także spróbują swoich sił w grze w kółko i krzyżyk. Na każdego czekać będzie dyplom i upominek!

Zabawa ze Spongebobem będzie trwała 2 dni! Dzień Dziecka świętujemy 31.05 (piątek) oraz 01.06 (sobota) od godz. 11:00 do godz. 19:00. Wstęp wolny!

Warsztaty modelarskie i kosmiczne atrakcje

W Dzień Dziecka liczne atrakcje przygotowuje również Kolejkowo oraz park trampolin House of Air, które także znajdują się na terenie gliwickiego centrum handlowego. Organizatorzy wystawy makiet kolejowych zaproszą najmłodszych na warsztaty modelarskie, a także do gier i zabaw z przewodnikiem. A to wszystko w otoczeniu niesamowitego świata w miniaturze. Natomiast w parku trampolin wyląduje statek kosmiczny z Pingwinem Geronimo. Uczestnicy powitają przybysza z kosmosu, a następnie wezmą udział w kreatywnych atrakcjach. Najmłodsi odwiedzą strefę NASA ze zdjęciami i ciekawostkami prosto z Siedziby Narodowej Agencji Lotów Kosmicznych. Do tego zbudują rakiety lub swoją własną planetę. Całość zwieńczą gry i konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Regulamin dostępny pod tym linkiem.

Zapraszamy do wspólnej i niezapomnianej zabawy w Europie Centralnej!

Partnerzy wydarzenia: