Europa Centralna wspiera Skup Kultury. Wspomóż akcję charytatywną!

Czy przeczytane książki, przesłuchane płyty lub zalegające na półce gry komputerowe mogą komuś pomóc? Mogą! 1 czerwca w naszym Centrum odbędzie Skup Kultury. Przynieś niepotrzebne przedmioty i wspomóż szczytny cel!

1 czerwca klienci będą mogli przynieść i zostawić w naszym centrum handlowym książki, komiksy, płyty winylowe, płyty CD, filmy DVD, kasety, gry na PC i konsole, gry planszowe, a także rękodzieło. Przekazane rzeczy będzie można kupić za dowolne datki w trakcie Wielkiego Finału Skupu Kultury, który odbędzie się 23 czerwca na gliwickim Rynku.

Całkowity dochód z wydarzenia zostanie przekazany na pomoc niepełnosprawnym podopiecznym Stowarzyszenia Cała Naprzód. W latach 2014–2018 odbyło się pięć edycji Skupu Kultury, w  trakcie których zebrano łącznie 37 458 zł. Dodatkowo, jako partner wydarzenia, nasze Centrum udostępniło organizatorom akcji powierzchnię magazynową na przechowywanie zebranych przedmiotów.

Punkt zbiórki Skupu Kultury działać będzie na parterze, w sąsiedztwie sklepu Empik. Warto przypomnieć, że to jedno z wielu wydarzeń, które czekają na małych i dużych klientów Europy Centralnej z okazji tegorocznego Dnia Dziecka. Więcej szczegółów dostępnych jest pod linkiem.