FESTIWAL DMUCHAŃCÓW I SOBOTNIE KINO PLENEROWE

22-25 LIPCA

FESTIWAL DMUCHAŃCÓW – 22 – 25 LIPCA

KINO PLENEROWE – 24 LIPCA

Piaszczysta plaża, strefa chillout, doskonałe jedzenie, muzyka na żywo – co tydzień od czwartku do niedzieli w Europie Centralnej działa Centralnie Fajna Letnia Strefa. Przez ponad dwa miesiące na odwiedzających czekać będzie też moc dodatkowych atrakcji.

Kolorowy festiwal dmuchawców czyli najlepsza zabawa dla najmłodszych w towarzystwie dmuchanych wakacji atrakcji. Zamki dmuchane, zjeżdżalnie, suche baseny i wiele więcej. Kolorowy świat dmuchanych atrakcji opanuje Europę Centralną. Zabawa i atrakcje dla całej rodziny gwarantowane.

Dodatkowo w weekend coś dla smakoszy kuchni street food. Zapraszamy na soczyste burgery, frytki belgijskie i inne pyszności! FoodTrucki w Centralnie Fajnej Strefie Lato od czwartku do niedzieli.

A w sobotni wieczór odbędzie się prawdziwa uczta dla kinomanów – Centralnie Fajne Letnie Kino Plenerowe, a w nim mega hit – Szybcy i Wściekli 7. Wstęp wolny!

Warto na bieżąco śledzić stronę internetową Europy Centralnej www.europacentralna.eu oraz media społecznościowe centrum, gdzie publikowany jest aktualny harmonogram atrakcji.

ZAPRASZAMY

REGULAMIN STREFY LETNIEJ EC