„Figle Migle” w Europie Centralnej!

Zjeżdżalnie, drabinki, mini ścianki wspinaczkowe, miejsce relaksu dla najmłodszych i udogodnienia dla rodziców – zapraszamy do bezpłatnej strefa zabaw „Figle Migle”! To niezwykłe miejsce, w którym rządzą najmłodsi! 

Sala zabaw  o powierzchni blisko 150 mkw. znajduje na poziomie +1 w bezpośrednim sąsiedztwie strefy restauracyjnej. Obok tradycyjnych zabaw, zabawek i konstrukcji
z drabinkami oraz zjeżdżalniami – nie brakuje również małych ścianek wspinaczkowych oraz interaktywnej zabawki dla najmłodszych!

„Figle Migle” to w sumie 4 pomieszczenia. Poza główną salą szaleństw dla maluchów powstał również specjalny pokój relaksu. Najmłodsi mogą w nim wypocząć przy stolikach lub na wygodnych pufach oraz malować kredą na tablicy. Dodatkowo na dorosłych czeka pokój, w którym można swobodnie przebrać i nakarmić dzieci. Znajduje się tam m.in. podgrzewacz do mleka, przewijak oraz fotel. Dostępna jest też specjalna toaleta dostosowana do wzrostu najmłodszych. Dla rodziców przy wejściu do sali czeka komfortowe miejsce do chwili odpoczynku, skąd mogą obserwować swoje pociechy. Tam czekają m.in. gniazdka do ładowania telefonów oraz stoliki i krzesełka.

Sala jest czynna w godzinach otwarcia Centrum, a wstęp do niej jest bezpłatny. Nie ma na co czekać! Ruszajcie na „Figle Migle” w Europie Centralnej!

 

Partnerzy wydarzenia: