INWAZJA FOODTRUCKÓW W EUROPIE CENTRALNEJ – 8-11 LIPCA

KONCERT YAREMI KORDOS 10 LIPCA – GODZ. 19:00

Piaszczysta plaża, strefa chillout, doskonałe jedzenie, muzyka na żywo – co tydzień od czwartku do niedzieli w Europie Centralnej działa Centralnie Fajna Letnia Strefa. Przez ponad dwa miesiące na odwiedzających czekać będzie też moc dodatkowych atrakcji.

Drugi weekend z rzędu na odwiedzających gości przygotowano czterodniową Inwazję Food Trucków. Zapowiada się wielka uczta dla łasuchów – ogromne burgery, pyszne kanapki, grillowane tosty i jeszcze wiele innych pyszności praktycznie z całego świata. Wyśmienite jedzenie na kółkach będzie można degustować przy muzyce na żywo. Codziennie wieczorem– zaplanowano koncert z didżejem, podczas którego nie zabraknie gorących, letnich hitów. Dodatkowo dla wielbicieli kubańskich rytmów przygotowaliśmy niespodziankę. Zapraszamy na koncert fenomenalnej Yaremi Kordos już w sobotę, 10 lipca, o godz. 19:00. Yaremi to znakomita wokalistka rodem z Hawany, otoczona muzyką od najmłodszych lat, która koncertowała już na Kubie u boku tak wielkich gwiazd jak Omara Portuondo i Ibrahim Ferrer z Buena Vista Social Club.

Wakacyjnie zrobi się też w specjalnej strefie chillout. Przed Europą Centralną pojawiła się ogromna piaszczysta plaża z leżakami i siedziskami oraz zielony trawnik – idealny na błogie leniuchowanie. Dmuchańce dla dzieci i inne atrakcje. Będzie tam można aż do połowy września spędzać czas z rodziną i przyjaciółmi przy dobrym jedzeniu oraz doskonale zaopatrzonym letnim barze. Warto na bieżąco śledzić stronę internetową Europy Centralnej www.europacentralna.eu oraz media społecznościowe centrum, gdzie publikowany będzie aktualny harmonogram atrakcji.

ZAPRASZAMY, WSTĘP WOLNY!

REGULAMIN STREFY LETNIEJ EC