Odlotowy powrót do szkoły!

Zakupy na powrót do szkoły nagradzamy setkami nagród gwarantowanych!

Tegoroczny powrót do szkoły będzie na pewno wyjątkowy. I to także za sprawą odlotowej promocji, która czeka na Was w Europie Centralnej!

Startujemy już 2 września, lądujemy 5 września. Zasady akcji są banalnie proste – w dniach od 02 do 05 września wystarczy zrobić zakupy, zarejestrować paragony w punkcie akcji i odebrać jedną z nagród gwarantowanych*:

  • za zakupy na kwotę min. 100 zł (na maksymalnie dwóch paragonach) kosmiczny worek-plecak,
  • za zakupy na kwotę min. 150 zł (na maksymalnie dwóch paragonach): kartę przedpłaconą o wartości 30 zł do realizacji na terenie Europy Centralnej,
  • za zakupy na kwotę min. 200 zł (na maksymalnie dwóch paragonach): kartę przedpłaconą o wartości 50 zł do realizacji na terenie Europy Centralnej.

To jeszcze nie wszystko! Zarejestruj swoje paragony i zgarnij tablet – osoba, która dokona największych zakupów w danym dniu otrzyma od nas super tablet, idealny do nauki w domu.

Dodatkowo, każda złotówka wydana w Europie Centralnej zamienia się na punkty – na osoby z największą liczbą punktów zebraną w danym dniu akcji czekają odlotowe tablety!

Stoisko akcji zlokalizowane jest przy wejściu B do Centrum (pomiędzy sklepami H&M oraz Douglas) i czynne jest w dniach 02-05.09.2020 r. w godzinach od 12:00-20:00.

*  Pula nagród dziennych jest ograniczona ilościowo. Szczegóły w regulaminie akcji. Regulamin dostępny na stoisku.

Regulamin akcji