PIĄTKOWA POTAŃCÓWKA W STYLU LAT 80’ I STREFA VR W EUROPIE CENTRALNEJ

16-17 LIPCA

WIECZORNA POTAŃCÓWKA LATA 80’ – 16 LIPCA

SOBOTA NOWYCH TECHNOLOGII – STREFA VR – 17 LIPCA

Piaszczysta plaża, strefa chillout, doskonałe jedzenie, muzyka na żywo – co tydzień od czwartku do niedzieli w Europie Centralnej działa Centralnie Fajna Letnia Strefa. Przez ponad dwa miesiące na odwiedzających czekać będzie też moc dodatkowych atrakcji.

W piątkowy wieczór poczujmy razem szalony klimat lat 80’ Kolorowe stroje, odważne fryzury i makijaże oraz szalone prywatki. Kto pamięta?

Gorąco zapraszamy na wieczorną potańcówkę w rytmach największych hitów lat 80’, przy których nogi same niosą do tańca. Będzie również szansa na doszlifowanie swoich tanecznych umiejętności w trakcie warsztatów.

Stroje w stylu lat 80’ podczas potańcówki – mile widziane!

 

SOBOTA NOWYCH TECHNOLOGII – STREFA VR

W sobotę dla odmiany zabieramy Was w podróż do świata wirtualnej rzeczywistości. Centralnie Fajna Strefa Letnia zamieni się w Strefę VR, gdzie będziecie mieć możliwość skorzystania z najnowszych osiągnieć technologii i urządzeń. Przez cały dzień czekać będzie na Was mnóstwo niepowtarzalnych i niesamowitych gier, m.in:

  • Beat Saber – 'Wciągnij się w niespotykaną wcześniej, pełną rytmu rozgrywkę! Graj na precyzyjnie zaprojektowanych i ręcznie tworzonych poziomach z wyjątkową elektroniczną muzyką taneczną w niesamowitym futurystycznym świecie. Wymachuj laserami, trafiaj w kolory, obieraj właściwy kierunek i rozcinaj kostki — a wszystko to w rytm podnoszącej adrenalinę muzyki! Ta gra nie pozwoli ci ustać w miejscu!
    Poczuj rytm. Doświadcz płynnego połączenia efektów muzycznych i wizualnych w prawdziwie wyjątkowej rozgrywce Beat Saber.
  • Super Hot – Planuj swoje ruchy w nieokiełznanym chaosie. SUPERHOT VR to gra FPS w wirtualnej rzeczywistości, w której czas płynie tylko wtedy, gdy się poruszasz.
  • Richie’s Plank – deska strachu – pełna emocji aplikacja pozwalająca zmierzyć się z  własnym strachem i lękami. Stoisz na desce na wysokości 80 pięter. Drżą Ci kolana, wilgotnieją dłonie. Czy dotrwasz do końca? Richie’s Plank pozwoli Ci doświadczyć niemożliwego.
  • Tilt Brush –  pozwala malować w trójwymiarowej przestrzeni dzięki wirtualnej rzeczywistości. Uwolnij swoją kreatywność dzięki pociągnięciom wirtualnego pędzla i podziwiaj swoje dzieła. Pokój jest płótnem. Paleta jest wyobraźnią. Możliwości są nieskończone.
  • Rush VR – Poczuj intensywny przypływ adrenaliny w świecie lotów w kombinezonach wingsuit z RUSH VR. Szybuj w dół na złamanie karku pomiędzy zboczami górami. Tańcuj po kanionach, bacz na skałki i pikuj w dół przepaści w swoim szalonym pędzie do mety.
  • The Climb – Poczuj napięcie i dreszcz emocji towarzyszące wspinaczce skalnej bez asekuracji, zdobywaj kolejne szczyty i rozkoszuj się zapierającymi dech w piersiach widokami.
  • Guns’n’Stories Bulletproof – westernowa strzelanka VR, która w pełni zanurza graczy w klimacie dzikiego zachodu. Do dyspozycji pokaźny arsenał broni, z którym będziesz czuć się niebezpiecznym strzelcem.
  • BOX VR – to gra zręcznościowa w wirtualnej rzeczywistości, która testuje refleks, umiejętność przewidywania i myślenia strategicznego. BOXVR przenosi naładowane muzyką i inspirowane boksem treningi do rzeczywistości wirtualnej.

Warto na bieżąco śledzić stronę internetową Europy Centralnej www.europacentralna.eu oraz media społecznościowe centrum, gdzie publikowany będzie aktualny harmonogram atrakcji.

ZAPRASZAMY, WSTĘP WOLNY

REGULAMIN STREFY LETNIEJ EC