Piłkarski Weekend w Europie Centralnej. Turnieje, konkursy, pokazy i prezenty!

Już 14 i 15 czerwca Europa Centralna stanie się stolicą piłki nożnej! To będzie weekend pełen piłkarskich emocji i wielu atrakcji. Turnieje z medalami dla najmłodszych, nauka piłkarskich trików, treningi, malowanie buziek, gra w FIFĘ na konsolach czy spotkanie z maskotką Piasta Gliwice, który jest patronem wydarzenia! Nie zabraknie także atrakcji dla dorosłych m.in. akcji paragonowej!

Tuż przed wakacjami na małych i dużych klientów naszego Centrum czekać będzie wiele sportowych emocji! Już 14 czerwca (piątek) oraz 15 czerwca (sobota), między godz. 11:00 a 19:00 Europa Centralna zamieni się w stolicę piłki nożnej! Dla najmłodszych czekać będzie mnóstwo atrakcji. Na specjalnym boisku, które powstanie na terenie naszego Centrum, zostaną rozegrane turnieje w czterech kategoriach wiekowych: 5-7, 8-10, 11-14 oraz 15-17 lat. Do turnieju będzie można zapisać się w trakcie imprezy.
Na wszystkich uczestników czekać będą upominki, a zwycięzcy otrzymają złote medale oraz piłki. Nie zabraknie także wielu innych atrakcji, m.in.: spotkania z maskotką Piasta Gliwice, wspólnych treningów strzelania czy żonglerki, malowania twarzy, piłkarzyków, mini boiska dla najmniejszych oraz wspólnego grania w FIFĘ na konsolach!

Prezenty za zakupy

Ale to nie koniec atrakcji. Sportowe emocje rozpoczną się już 12 czerwca. Przez cztery dni rozdawać będziemy prezenty za zakupy. W akcji paragonowej może wziąć udział każdy, kto między 12 a 15 czerwca wyda minimum 150 zł na jednym paragonie oraz strzeli gola do jednej z trzech bramek. Każdy zdobywca gola zdobędzie piłkę nożną (jedną z trzech wzorów).

Regulamin dostępny pod tym linkiem.

Zapraszamy do wspólnej i niezapomnianej sportowej zabawy w Europie Centralnej!

Partnerzy wydarzenia: