Sobota pełna wrażeń z FOLLOVERS SHOW

Mają pasję, ogromny talent i… już niebawem odwiedzą naszą galerię! Znacie ekipę FOLLOVERS? To gotowi do niecodziennych akcji tik-tokerzy, zdobywający zawrotną popularność na YouTube i w programach MTV.

W Europie Centralnej gwiazdy z grupy FOLLOVERS zaprezentują wyjątkowe show pełne nieprzewidywalnych pokazów. Ba, każdy z fanów ma szansę stać się częścią jednego z nich! Przed nami improwizacje, pokaz talentów i wspólne nagrywanie tik-toków. Te i więcej atrakcji już 28 września o 11.00 w Galerii Europa Centralna. Tego dnia warto także zrobić zakupy – za zakupy na kwotę min. 100 zł dostaniecie designerskie naszywki, wydając kwotę 200 zł możecie odebrać odjazdowe skarpetki Follovers.

Oto oni, siódemka wspaniałych, do których w Europie Centralnej dołączy także tajemniczy gość specjalny:

  • Jan “PasiekOfficial” – modny i wysportowany,
  • Natalia “Nylaa” – sportsmanka, trenująca skoki do wody i akrobatykę,
  • Wanessa Stefaniak – pasjonatka śpiewu, teatru i fotografii,
  • Julia “Pszczolkax” – biegła w języku angielskim miłośniczka aktorstwa,
  • Matisowy – fan nowych technologii, a przy tym zapalony podróżnik,
  • Kacper “Jasper” – gadżeciarz, marzący o tym, by zostać projektantem wnętrz,
  • Antonina Flak – barwna postać, zainteresowana modą i dobrą zabawą.

Podczas imprezy będziemy obserwować zmagania ekipy FOLLOVERS w ramach niesamowitych wyzwań #szkołaimpro. Na scenie zobaczymy pokazy aktorskie uczestników i ich umiejętności improwizacyjne, które zaprezentują podczas tworzonych „na gorąco” scen.

Gwiazdy przygotowały także podróż po świecie mediów, w którą zabiorą nas podczas warsztatów #presschallenge. Dzięki nim wszyscy rozwijający się jeszcze tik-tokerzy, a także ci, którzy dopiero marzą o karierze w mediach społecznościowych, dowiedzą się, jak efektywnie promować swoje kanały social-media. To również okazja, by bliżej poznać zawodowy świat influencerów i zobaczyć, w jaki sposób pracują.

Na tym nie koniec. Każdy będzie miał okazję zaprezentować swój potencjał! Masz talent? Koniecznie zgłoś się #castingfollovers, czyli do przeglądu wyjątkowych umiejętności. Pokaż się na scenie razem z całym zespołem FOLLOVERS. Wyzwanie jest jasne: sięgaj gwiazd i rozwijaj swoją pasję.

Jeżeli marzysz, by uścisnąć dłoń swojego swojego ulubionego FOLLOVERSA, czy zrobić sobie z nim fotkę (oczywiście, którą zamieścisz w mediach społecznościowych) – nie ma ku temu lepszej okazji, niż sobotnie show w Europie Centralnej. Tik-tokerzy z przyjemnością poznają swoich fanów, nagrają z nimi wspólne filmy i strzelą odjazdowe selfie. Zapraszamy!

 

Regulamin wydarzenia

Regulamin akcji prosprzedażowej

Zdjęcia z imprezy: