Strażak Sam

Strażak Sam, atrakcje i prezenty przed świętami! 11-14 kwietnia!

Spotkanie z najsłynniejszym strażakiem na świecie, warsztaty, konkursy i lekcje dla najmłodszych. Poza tym świąteczna strefa oraz prezenty za zakupy! Między 11 a 14 kwietnia trzeba odwiedzić nasze Centrum! Na wszystkich dorosłych czeka akcja paragonowa. Za to dzieci w ostatni weekend przedświąteczny spotkają się z bohaterem słynnej bajki „Strażak Sam” oraz prawdziwymi funkcjonariuszami straży pożarnej!

13 i 14 kwietnia Europa Centralna zamieni się w bajkowy świat Strażaka Sama – miasteczko Pontypandy. Będzie w nim czekało wiele stref z różnymi atrakcjami i aktywnościami. Uczestnicy m.in. dopasują poszczególne elementy wozu strażackiego do makiety kreatywnej i wykonają strażackie odznaki przy stanowisku plastycznym. Pojawi się także strefa zwariowanych fryzurek – dziewczynki będą miały możliwość zrobienia sobie kolorowych warkoczyków. Poza tym każde dziecko będzie mogło usiąść za kierownicą małego wozu strażackiego i pokonać tor przeszkód. Pojawi się także strefa animacyjna, w której dzieci będą uczyły się numerów alarmowych
i poznawały dane służby. W programie wydarzenia przewidziano również spotkanie z prawdziwymi strażakami. To świetna okazja, by zajrzeć do ich wozu, który zaparkują przed centrum handlowym, przymierzyć kask, porozmawiać oraz zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie.

Od 11 do 14 kwietnia odbierz prezent za zakupy!

Specjalna akcja dla dorosłych rusza wcześniej! Między 11 a 14 kwietnia warto wybrać się do naszego Centrum
z myślą o zakupach przedświątecznych! Każdy, kto zrobi je w tym czasie za minimum 150 zł (kwota na jednym paragonie), będzie mógł odebrać licencjonowane auto-zabawkę z bajki „Strażak Sam”. Specjalne stanowisko zostanie zlokalizowane na terenie galerii i będzie czynne w tych dniach od godz. 11:00 do godz. 20:00. Liczba prezentów jest ograniczona.

Regulamin dostępny pod tym linkiem.

Zapraszamy!

Partnerzy wydarzenia: