Wiosenne inspiracje? Tylko w Europie Centralnej!

Kwiecista sukienka? Nowe buty do biegania? A może materiały do remontu mieszkania? Na każdy z tych pomysłów mamy jedną, dobrą odpowiedź – nowe kolekcje w Europie Centralnej! Przyjdź, skorzystaj i ciesz się wiosną!

Grochy, słoneczna żółć, beże, pióra, falbany, kolorowe garnitury – jakie trendy w modzie będą popularne w nadchodzącym sezonie? Odpowiedzi na to pytanie warto szukać w Europie Centralnej. Klienci znajdą w nich najnowsze kolekcje, które wprowadzą powiew świeżości do ich szaf. Wybór jest duży – listę sklepów można znaleźć w rubryce „Sklepy”.

Wiosną chętniej podejmujemy postanowienia o zdrowym i aktywnym stylu życia. Dłuższe i cieplejsze dni zachęcają do wybrania się na siłownię czy na jogging do parku. W tym czasie bardzo ważna jest nie tylko motywacja, ale też odpowiednie przygotowanie swojej szafy. Pomogą w tym: 4F, 50 style, BODY4YOU, Martes Sport, Sizeer czy Sports Direct.

To również idealny okres na odświeżenie mieszkania – remont, gruntowne porządki, pozbycie się niepotrzebnych przedmiotów i zakup nowych. W tym celu warto zajrzeć do sklepów remontowo-wnętrzarskich Europy Centralnej: Action, AMT Studio, BEL-POL, Castorama, Home&You, Jula, Jysk, Komfort, Meble Dobrodzień i Kalwaria, Pepco czy Tescoma. Wiele nowinek proponują również sklepy z elektroniką: Cortland, Galeria telefonów, Media Markt, Power Play czy RTV Euro AGD.

Warto zachować czujność. Liczne sklepy Europy Centralnej nadal proponują atrakcyjne zniżki. Ich aktualna lista dostępna jest na naszej stronie internetowej w rubryce „Promocje”.