Witamy z powrotem!

Drodzy Klienci, cieszymy się, że ponownie możemy zaprosić Was na bezpieczne zakupy do prawie wszystkich sklepów i punktów w Europie Centralnej!

Galeria handlowa – jest czynna w godzinach od 10:00 do 21:00, w niedziele handlowe (06.12, 13.12 oraz 20.12) od 10:00 do 20:00

Sklepy w parku handlowym będą czynne zgodnie z indywidualnymi godzinami otwarcia. Sprawdzisz je wchodząc w listę sklepów.

Restauracje i kawiarnie mogą działać jedynie w opcji na wynos. Prosimy o przestrzeganie zasad i nie spożywanie posiłków na terenie Centrum.

Tymczasowo zamknięte pozostaną:
– kawiarnia Mount Blanc,
– park trampolin House of Air,
– Kolejkowo,
– Wystawa Budowli z Klocków Lego – uwaga, sklep z klockami pozostaje otwarty,
– 3D Trick Gallery.

We wszystkich sklepach obowiązuje limit klientów (1 osoba na 15 m2) – informacje o nim znajdziecie przed wejściem do poszczególnych sklepów i lokali oraz na wejściach do Centrum.

Codziennie dokładamy wszelkich starań, by wizyta w Europie Centralnej była dla Was w pełni bezpieczna:

– często dezynfekujemy wszystkie powierzchnie wspólne, w tym klamki, poręcze,
– na terenie całego Centrum zapewniamy dystrybutory z płynem do dezynfekcji,
– powietrze wewnątrz jest na bieżąco wymieniane,
– na naszym parkingu czeka aż 2300 miejsc, dzięki czemu można zachować bezpieczny odstęp parkując na co drugim miejscu,
– maseczki można zakupić w maseczkomacie (wejście B, przy sklepie H&M), w drogerii Super-Pharm, Rossmannie, sklepach Dealz i Action.

Zapraszamy na bezpieczne zakupy – więcej o tym, jak dbamy o Wasze bezpieczeństwo TUTAJ (link do: https://europacentralna.eu/bezpieczne-zakupy)

Przypominamy, że nie ulegają zmianie podstawowe przepisy bezpieczeństwa – w na terenie Centrum obowiązuje zasłanianie ust i nosa, zachowanie odpowiedniego dystansu, dezynfekcja rąk oraz niegrupowanie się.

Wciąż obowiązują tzw. „Godziny Dla Seniorów”, które oznaczają, że od poniedziałku do piątku, w godzinach od 10:00 do 12:00, w sklepach spożywczych, drogeriach i aptekach zakupy mogą robić tylko osoby, które skończyły 60 lat. Godziny te obowiązują także na poczcie. W pozostałych sklepach zasada ta nie ma zastosowania.