ZASZCZEP SIĘ W EUROPIE CENTRALNEJ

20 sierpnia rusza Punkt Szczepień przeciw COVID-19

CH Europa Centralna we współpracy ze Śląskim Parkiem Technologii Medycznych Kardio-Med. Silesia Zabrze dołącza do Narodowego Programy Szczepień. Szybko i całkowicie bezpłatnie! Od 20 sierpnia, w każdy piątek i sobotę, w Europie Centralnej będzie się można zaszczepić jednodawkową szczepionką Johnson & Johnson.

Skorzystanie z możliwości szczepienia jeszcze nigdy nie było takie proste! Wystarczy w wolnej chwili, podczas zakupów czy wizyty w jednej z atrakcji Europy Centralnej, przyjść do punktu szczepień i w ciągu niecałych 30 minut załatwić wszystkie formalności.

Na miejscu na wszystkich chętnych czekać będą przedstawiciele Śląskiego Parku Technologii Medycznych Kardio-Med Silesia w Zabrzu – placówki odpowiedzialnej za organizację punktu od strony medycznej. Każdy pacjent, po wypełnieniu kwestionariusza, przejdzie kwalifikację, a po szczepieniu otrzyma od ręki Unijny Certyfikat COVID. W centrum zorganizowana zostanie też poczekalnia przeznaczona na 15-minutowy odpoczynek po przyjęciu szczepionki, podczas którego nad zdrowiem i samopoczuciem pacjenta będzie cały czas czuwać personel medyczny. Ze szczepienia w Europie Centralnej będą mogły skorzystać wyłącznie osoby pełnoletnie.

Punkt Szczepień Kardio-Med Silesia można również wskazać podczas rejestracji internetowej (pacjent.gov.pl) lub telefonicznej (bezpłatna infolinia 989) .

Szczepienia przeprowadzane przez zespół medyczny w piątki i soboty w godzinach:

  • piątek  16:00 – 21:00
  • sobota 10:00 21.00

Lokalizacja Punktu Szczepień – poziom 0, pomiędzy sklepem Tescoma i biurami podróży TUI i Wakacje.pl

 

Wszystkie niezbędne informacje znajdziesz tutaj: https://www.gov.pl/web/szczepimysie/rejestracja