Od 21 do 24 lutego zrób zakupy i odbierz prezent!

Z okazji Dnia Zakochanych Europa Centralna dla swoich klientów przygotowała walentynkową niespodziankę! Każdy, kto zrobi zakupy między 21 a 24 lutego  i okaże paragon za minimum 100 zł  – ma szansę odebrać specjalny prezent!

Nasza akcja walentynkowa ma nowy termin. Jeżeli chcecie sprawić radość bliskim i zabrać ich na zakupy lub sprawić sobie przyjemność – wybierzcie się na zkupy do Europy Centralnej między 21 a 24 lutego! Zmiana dotychczasowego terminu akcji spowodowana jest żałobą narodową.

W tych dniach dla klientów przygotowaliśmy specjalną niespodziankę. Za zrobione w tym czasie zakupy będzie można odebrać prezent. Po okazaniu paragonu za minimum 100 zł (przy specjalnym stanowisku), będziemy rozdawali zestawy klocków LEGO. Spieszcie się, bo liczba prezentów jest ograniczona!

Jednocześnie zachęcamy do uczestnictwa w atrakcjach przygotowanych na walentynkowy weekend (23-24 lutego). W tym czasie nasze centrum handlowe zamieni się w krainę klocków LEGO. Więcej informacji na ten temat znajduje się pod  TYM linkiem.

Zapraszamy!

Partnerzy wydarzenia: