Zrób zakupy i wygraj wyprawkę do szkoły!

Plecak pełen artykułów szkolnych, a w nim m.in. zeszyty, piórnik,  materiały plastyczne, nożyczki, bloki rysunkowe i wiele więcej.  Taką wyprawkę szkolną może zgarnąć każdy, kto odwiedzi Europę Centralną  między 27 a 31 sierpnia. Wystarczy zrobić zakupy za min. 100 zł i wziąć udział  w prostym quizie.

Chcesz, by powrót do szkoły odbył się w wielkim stylu i z pełnym wyposażeniem?  Odwiedź między 27 a 31 sierpnia Europę Centralną, zrób w naszym Centrum zakupy za min. 100 zł i weź udział w zabawie – krótkim quizie z języka polskiego, matematyki oraz przyrody. Każdego dnia akcji 5 osób, które najszybciej rozwiąże krótkie zadania, wygra plecak pełen artykułów i gadżetów szkolnych!

Nie zabraknie także nagród gwarantowanych. Po okazaniu paragonu za minimum 100 zł klienci już na starcie odbiorą piórnik, worek do kolorowania, ołówek-zwierzątko i plan lekcji. Natomiast zakupy na kwotę powyżej 200 zł będą premiowane dodatkowo zestawem 12 drewnianych kredek w ozdobnym opakowaniu w kształcie kredki oraz długopisem z dozownikiem baniek mydlanych. Warto się pospieszyć, bo liczba nagród gwarantowanych jest ograniczona.

Stanowisko odbioru nagród będzie zlokalizowane przy wejściu głównym do galerii. Nagrody można odbierać w dniach 27 – 31 sierpnia od godz. 12:00 do 20:00.

Zapraszamy do Europy Centralnej!

Regulamin dostępny pod tym linkiem.