100 000 wiosennych przyjemności

Od 1 do 20 marca Europa Centralna zaprasza do udziału w loterii. Można w niej wygrać karty na zakupy o łącznej wartości 100 000 złotych. To dobra okazja do tego, aby dać sobie szansę na dodatkowe wiosenne przyjemności

Do wygrania są karty podarunkowe o wartości 50, 100 i 150 złotych. Co zrobić, aby mieć szansę na ich otrzymanie? Wystarczy zrobić zakupy za przynajmniej 50 zł (nie dotyczy kart przedpłaconych, leków, używek, doładowań telefonów i innych określonych w regulaminie), odebrać kupon, a potem zgłosić się do jednego z punktów obsługi loterii. Tam będzie można zarejestrować się w loterii, w której do wygrania czeka ponad 1 500 nagród.

W przypadku zakupów dokonanych od poniedziałku do piątku w godzinach od 10:00 do 15:00 klienci  otrzymają podwójną liczbę kuponów uprawniających do udziału w loterii. Z jednego paragonu, czy faktury można otrzymać maksymalnie 10 kuponów upoważniających do udziału w akcji niezależnie od daty i godziny wizyty w Europie Centralnej.

Punkty obsługi loterii będą znajdowały się w pobliżu wejścia „B” oraz przy kawiarni Grycan na terenie galerii. Szczegółowych informacji na temat zasad loterii udzielają pracownicy punktu informacyjnego oraz punktów obsługi loterii. W tych ostatnich znajduje się także pełny regulamin.