Smerfowa Wioska czeka: 24-25.06

Zapowiada się smerfastyczne powitanie wakacji! 24 i 25 czerwca zapraszamy na akcję związaną z komedią „Smerfy: Poszukiawcze zaginionej wioski”

W programie czekają:

  • wyjątkowe przedstawienie z udziałem Smerfów. Na wielkiej scenie profesjonalni aktorzy przedstawią „SMERFY: Przygoda w zaczarowanym lesie”, historię inspirowaną perypetiami naszych ukochanych niebieskich bohaterów. Będzie to przedstawienie z piosenkami, efektami wizualnymi, wspólną interaktywną zabawą (w tym z możliwością pojawienia się na scenie), ale przede wszystkim mnóstwo zabawy i śmiechu. W przedstawieniu aktorzy wcielą się w postaci: Smerfetki, Papy Smerfa, Osiłka, Ważniaka, Ciamajdy oraz, naturalnie, Gargamela i jego wiernego przyjaciela Klakiera.
  • Każdy mały uczestnik będzie miał szansę wyruszyć w pełną przygód wyprawę do Wielkiej Zaginionej Smerfowej Wioski (zaaranżowanej w przestrzeni Centrum Handlowego), w której dzieci będą miały okazję zdobywać różne sprawności, korzystać z atrakcji multimedialnych, a także spróbować Smerfnych Smakołyków.  Przy każdym z pięciu domków rozlokowanych na terenie wioski (domek Smerfetki, Osiłka, Papy Smerfa, Ważniaka oraz Smerfna Kuchnia Łasucha) dzieci zdobywać będą sprawności Super-Smerfa. Każdy domek to nowe wyzwanie i nowa okazja do zabawy połączonej z nauką. Na przykład w Smerfnej Kuchni Łasucha dzieci wspólnie z animatorami przygotują niebieskie smerfne ciasteczka à la Łasuch. W domku zamieszkanym przez Papę Smerfa dzieci poznają tajniki fizyki i chemii. W domku Osiłka dzieci będą musiały wykazać się sprawnością fizyczną i refleksem podczas gier i zabaw.
  • Na początku zabawy każde z dzieci otrzyma specjalną Kartę Super-Smerfa, na którą przyklejać będzie naklejki otrzymane po odwiedzinach w każdym z domków. Po zdobyciu pięciu sprawności dzieci otrzymają nagrodę-niespodziankę. W czasie trwania każdej z imprez dzieci będą mogły wziąć udział w wielu konkursach z atrakcyjnymi filmowymi nagrodami.
  • Na najmłodszych czeka też bajkowe mini-kino, w którym dzieci obejrzą wesołe przygody swoich ukochanych bohaterów, oraz jedyny taki blue-wizaż, specjalne miejsce, w którym makijażyści przemienią dzieci w Smerfowych Bohaterów.
  • Podczas imprezy dzieci będą miały niepowtarzalną okazję spotkać się i przybić piątkę z… samymi Smerfami, z którymi zrobią sobie także pamiątkowe zdjęcia. Animatorzy wystąpią w aż pięciu specjalnie sprowadzonych do Polski kostiumach. Dzieci spotkają się z Papą Smerfem, Łasuchem, Smerfetką, Osiłkiem i Ważniakiem. 

Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny. Smerfy czekają na dzieci w Europie Centralnej już najbliższe sobotę i niedzielę od godz. 11:00 do godz. 18:00. 

Dodatkowo dla wszystkich przygotowaliśmy warsztaty modelarskie z Kolejkowem! Od godz. 11:00 do 18:00 zapraszamy obok domku Łasucha, gdzie pod czujnym okiem modelarzy z Kolejkowa będzie można stworzyć swoją własną figurkę.