10.00 - 21.00

15.02.2024

Babi Targ w Europie Centralnej

Zapraszamy na wiosenne wietrzenie szaf, czyli drugą edycję Babiego Targu w Europie Centralnej!
Wspólnie świętujmy Dzień Kobiet i 125. edycję imprezy!
Zapraszamy w sobotę, 9 marca w godzinach 15.00-19.00


Babi Targ po raz drugi zawita do CH Europa Centralna! Zeszłoroczna edycja spotkała się z entuzjastycznym przyjęciem, więc czas na powtórkę. 9 marca zapraszamy wszystkie mieszkanki i mieszkańców Gliwic i okolic do udziału w wiosennej edycji Babiego Targu! Początek wiosny to doskonała chwila na porządki w szafie i wprowadzenie do domu tej samej energii i ożywienia, które przynosi nowa pora roku.


Babi Targ będzie okazją nie tylko do wymiany ubrań, dodatków i modowych inspiracji, ale również do świętowania Dnia Kobiet. Spotkajmy się w gronie kobiet, dla których ważne są moda i zrównoważone podejście do życia i wspólnie celebrujmy ten dzień! Imprezie towarzyszyć będzie Mami Babi Targ, gdzie rodzice będą mogli wywietrzyć szafy swoich dzieci, dzieląc się akcesoriami i ubraniami, z których ich pociechy już wyrosły. Oferujemy również bezpłatny plac zabaw dla dzieci Figle Migle oraz bogatą ofertę rozrywkową dla całej rodziny.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, jednak z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc, osoby chcące wziąć udział w wymianie ubrań powinny dokonać wcześniejszej rezerwacji poprzez formularz dostępny online na stronie: babilad.pl. Rejestracja rusza 20 lutego około godziny 12:00.

Założenie imprezy jest takie, by ubrania czy dodatki, których już nie nosimy, które nam się opatrzyły czy znudziły lub były po prostu nietrafionym prezentem i teraz ukryte są na dnie szafy, wymienić na coś innego. Babi Targ to również znakomita okazja do uzupełnienia garderoby o stylowe ubrania za niewielkie pieniądze, a może nawet znalezienie modowej perełki!

DLA WYSTAWIAJĄCYCH
Przeczytaj, jeśli dołączasz do wydarzenia jako wystawiająca — poniżej znajdziesz dużo praktycznych wskazówek

ZAPISY
Udział w wydarzeniu jako wystawiający/wystawiająca jest bezpłatny! Należy jednak zarezerwować
miejsce.
Zapisy dla osób wystawiających ruszą 20. lutego około godziny 12:00 na stronie www.babilad.pl Pamiętajcie, że liczba miejsc jest ograniczona, a o przydziale miejsca decyduje kolejność zgłoszeń. Po zapisaniu się na listę otrzymacie mailowo numer rezerwacji. Będziecie musiały jeszcze raz potwierdzić swoją obecność klikając w link w wiadomości, którą otrzymacie 4 marca. Jeśli nie znajdziecie jej w skrzynce koniecznie do nas napiszcie na adres info@babilad.pl, najpóźniej do 5 marca.

POLSKI CZERWONY KRZYŻ

W trakcie Babiego Targu w Gliwicach będzie również okazja przekazać niepotrzebne Wam już ubrania organizacji Polski Czerwony Krzyż (PCK)

Oddział Polskiego Czerwonego Krzyża w Gliwicach od lat angażuje się w szeroko pojętą działalność pomocową dla potrzebujących, obejmującą różnorodne formy wsparcia.  PCK nieustannie działa na rzecz lokalnej społeczności, oferując pomoc żywnościową, usługi opiekuńcze, szkolenia z pierwszej pomocy przedmedycznej, prowadzenie programów edukacyjnych oraz wspierając honorowe krwiodawstwo. W ramach współpracy z Urzędem Miasta Gliwice, PCK prowadzi także inicjatywy mające na celu wsparcie najuboższych mieszkańców, w tym dystrybucję żywności i pomocy rzeczowej, włączając w to także odzież.

Zachęcamy Was do wsparcia działań Polskiego Czerwonego Krzyża i przekazanie odzieży. To, co Wam wydaje się niepotrzebne może sprawić różnicę w życiu innych!


Do zobaczenia na kolejnym wietrzeniu szaf!
Organizatorem wydarzenia jest Babiląd (www.babilad.pl, https://www.babitarg.com). 
Partnerem wydarzenia jest CH Europa Centralna (europacentralna.eu |
www.facebook.com/europa.centralna.eu | www.instagram.com/europacentralna).

aktualności

Minionkowe SHOW

Żółte, niesforne, zawsze gotowe na kolejną przygodę! O kim mowa? O Minionkach oczywiście! Już 27 lipca, w sobotę, przejmą stery […]

czytaj dalej

Wszystkie aktualności