10.00 - 21.00

Pan Materac

Poniedziałek - Sobota: 10:00 - 21:00
Niedziela handlowa: 10:00 - 20:00

Pan Materac to czołowy dystrybutor materacy, łóżek i akcesoriów do sypialni.

W naszej ofercie znajdują się produkty najbardziej cenionych w Polsce i na świecie marek do wyposażenia sypialni. Wśród nich wymienić można takie jak: Hilding, Janpol, Materasso, Magniflex, Mollyflex, Sembella, Tempur, Gomarco, Serta, New Design, New Elegance, Bed Design, Notte, Paradies, Estella.

Pan Materac w swoim asortymencie, posiada również artykuły sygnowane logo Pan Materac, które powstały w oparciu o potrzeby naszych klientów poszukujących zdrowego i dobrego snu.

W wyborze odpowiedniego materaca pomogą nasi doradcy.

Oferowane materace to modele piankowe, lateksowe, sprężynowe, hybrydowe, ortopedyczne, nawierzchniowe. Posiadamy produkty stworzone specjalne z myślą o dzieciach. Wszystkie wykonane z wysokogatunkowych materiałów i zróżnicowane pod względem właściwości, aby odpowiedzieć na odmienne wymagania klientów.

Szeroka gama łóżek obejmuje meble drewniane, tapicerowane i kontynentalne. Wszystkie zaprojektowane z myślą o funkcjonalności i modnym wystroju sypialni. Podobnie jak pozostałe akcesoria, które zapewniają komfort i wpisują się we współczesne trendy. 

Klienci mogą liczyć na fachową pomoc personelu, który wie wszystko o tym, co niezbędne dla zdrowego i wygodnego snu.

Zapraszamy do naszych salonów stacjonarnych i na www.panmaterac.pl

Pan Materac. Z nami się wyśpisz.

Strona: https://www.panmaterac.pl/
FB: https://www.facebook.com/PanMaterac/


Wróć do listy sklepów